Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye létezik? Légyszi lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye létezik? Légyszi lányok 24 évig! (nem társkeresési célú megjegyzés: 24F)

Figyelt kérdés

Van olyan lány aki szűz és az akar maradni a házasságkötése napjáig és egy életre szóló kapcsolatot akar?

Tehát elsőt és egyben utolsót. Kort lsz írj.



2017. máj. 24. 22:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
13%

Nem értem, miért kell elvárni valakitől, hogy szűz legyen? Mi az isten olyan nagy dolog a szexben? Kb. olyan szintű tevékenység, mintha valakivel elmennél kajálni.

Az én szememben hatalmas barbárság elvárni valakitől - és itt az elvárás szón van a hangsúly - hogy élete végéig csak egy emberhez érjen hozzá.

Ha szűz lennék, és ismerkednék valakivel aki kijelentené, hogy ELVÁRJA tőlem hogy az is maradjak, azt ott hagynám a francba ahol van.

2017. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Ja 14 nek! Jó a tanács de! Gondolom te is tudod, hogy a modeleknél sokkal szebb lányok is léteznek a civil életben.

Lehet, hogy szépek a modelek is csak utálják a munkájukat v nem bírják már a majmolást valamiért majdnem nincs köztük boldog, üde tekintetű nem?

A talár meg nálam nem előny mert sok ötletszegény, sablonos gondolatmenetű diplomást láttam már. Szv nem zavarna de nem hiányolnám.

2017. máj. 25. 13:29
 23/27 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, nagyon hasonlítasz pár ismerősömre, aki kötötte az ebet a karóhoz, hogy ő aztán tuti, hogy nem kezd egy olyannal, aki.... és

Az egyik nem bírta a tetovált nőket. Most egy olyannal tervez házasságot, családot. Ráadásul a nőnek van már egy fia a korábbi kapcsolatából. A srác nem lenne rászorulva. Most 37 éves, jóképű, a kék szeme kiégeti a retinád, nem keres sz@rul, szóval kereshetne tovább, de nem teszi, mert ők így ketten egymásra találtak.

Egy másik ismerősöm meg kijelentette, hogy ő 30 éves kora előtt nem akar gyereket. Ő volt az első, aki érettségi után egyből férjhez ment és szült 18 évesen. A fia azóta nagy, imádja.

A harmadik ismerődöm meg, hogy ő soha nem fog gyerekes nővel összejönni, mert nem akar pakkot. Most már több éve együtt él egy kétgyerekes elvált nővel, akivel boldogok, és habár házasság nincs, jön a közös baba.


És még mennyi olyan eset van, amikor az ember kijelenti, hogy ő aztán biztos, hogy nem..., aztán az élet/sors/univerzum/végzet... meg bebizonyítja, hogy hát de, mégis.


Ezzel azt akarom mondani, hogy ne kösd annyira az ebet a karóhoz, mert lehet, hogy életed szerelme mellett mész el, csak azért, mert előítéletes vagy.


És mivel ugyanannyi esélye van annak, hogy egy szűz csal meg a jövőben, mint egy nem szűznek, ezért felesleges szívatóágra rakni magad.

2017. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Én is tudok ilyen esetet sokat, ezért mondtam, hogy talár ide vagy oda engem nem érdekel. De a tisztaság, érintetlenség, hűség érdekében képes vagyok magam szívatni. Lehet nem jó ötlet de úgy tűnik szabad akaratból fakad mert örömmel teszem.

És az a véleményem, hogy lehet úgy nősülni ma is elsőre, hogy holtomiglan, holtodiglan.

2017. máj. 25. 14:12
 25/27 anonim ***** válasza:

Micsoda dilis szöveg.

Amúgy tartogasd a szüzességedet az egyetlen első és egyben utolsó igazi szerelmednek, a bal kezednek. Teljesen abnormális elképzeléseid vannak a nőkről, ha egy randin (ha egyáltalán voltál már olyanon) felhoznád ezt a szüzességi fogadalmas témát azzal garantáltan nem adnál esélyt a folytatásra. Meg kéne tanulnod kommunikálni a nőkkel, megismerni a nőket, tudni, mikor mit és hogyan kell reagálnod, mikre kell figyelned stb. Amiket te itt leírtál azokkal normális embert csak elijeszteni lehet.

2017. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Igen ez egy dilis szöveg de van egy jó hírem: nem sok ilyen dilis ember van.


Én a szabad elhatározásról kérdeztem ti meg páran sértve érzitek az ti gyakorlatotokat.


Ahogy te lehetsz kvaság párti én lehetek tisztaságpárti értve?

Nem csajozási tanácsokat kértem, honnan veszed így ismeretlenben, hogy kettőnk közül veled állna szóba több nő?


Attól, h én nem megyek el velük egy bizonyos szintnél mélyebbre még lehetek megértő, lovagias, szórakoztató, stb


Meg fura, hogy sok fiú írogat mikor lányokat kérdeztem...

2017. máj. 25. 23:27
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha szuz vagy es te is arra vagysz amit irtal, irj ram 24 L szuz
2017. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!