Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nevek megjegyzése alól létezik...

Nevek megjegyzése alól létezik valamilyenfajta felmentés?

Figyelt kérdés

Nehezemre esik megjegyezni az egyes személyek neveit illetve vannak bizonyos szavak (főleg idegennyelvben) amelyeket egyszerűen nem bírok megjegyezni.

Véleményem szerint semmi gond nincs az agyammal, ha a történelmet nézzük példaképpen: Tudom ki kicsoda, emlékszem a külső jellemzőire, de a nevét nem minden esetben tudom megjegyezni, így van ez a Matematikával is.

Ha elém tesznek egy feladatot megoldom, de ha a feladat megoldóképletének nevére kíváncsiak általában nem tudom.

Előre is kérlek titeket, hogy ne bántsatok, csupán kíváncsi vagyok, hogy ennek van e valami magyarázható oka és lehet e ezen segíteni?



2014. máj. 7. 23:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!