Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy 27 évesen úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 27 évesen úgy érzem, hogy nem nagyon voltam szerelmes még senkibe igazán?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Tini koromba , olyan 14-15 évesen voltam kb szerelmes, ezen kívül nem nagyon. Mindig voltak pasijaim, de egyik iránt se éreztem szerelmet. Igazából barátokhoz, meg senkihez sem ragaszkodom túlzottan. Nem érzem ezt normálisnak, van még valaki így? Olyan volt többször, hogy ismerkedéses fázisban pasik szerelmesek voltak már az elején is belém, engem hidegen hagyott mind kb. Mindenkit max csak kedveltem, jól éreztem magam velük, de soha senkihez nem tudtam túlzottan ragaszkodni,se beleszeretni. Gyereket se akarok szülni mert azt érzem, hogy nem érdekelne a saját gyerekem se. Neadjisten még utálnám is, koloncnak érezném. Baromira ijesztő ez. Mit tegyek? Vonuljak el remetének? Pszichológus?
2017. máj. 26. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az élet nagy problémái.
2017. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, hogy se anyámmal nem volt jó kapcsolatom soha, apaképem meg abszolút nincs. Állítólag ezek a dolgok is közrejátszanak. És egy idő után mindenki idegesíteni kezd.
2017. máj. 26. 18:15
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát én nagy problémának érzem, hogy mindenkit leszarok kb.
2017. máj. 26. 18:16
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Na eggyet se aggodjál most hogy ezt így közölted, itt aztán lessz majd szerelmed a sok kis kudarc lassan jelentkezni fog érted.
2017. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy lányt, aki 26 évesen lett először szerelmes :-) Úgyhogy nem vagy még lemaradva semmiről! Egyszer mindenki találkozik az igazival :-) Teljesen felesleges a pszichológus szerintem. Ismerkedj, hátha pont a következő pasi lesz aki szerelemre tud lobbantani. Remete pedig végképp ne legyél! Ami pedig a gyerekvállalást illeti. .. Még ez is változhat!
2017. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Egy kicsit elkeserítő azért ez..
2017. máj. 26. 18:24
 7/13 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy ez téged zavar-e és hogy mit akarsz az élettől.

Ha nem zavar, akkor nincs probléma.

Ha ez nem akadályoz meg a céljaid elérésében, akkor sincs.

2017. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Volt 2-3 olyan pasi, akit józan ésszel elgondolva, jó lett volna megfogni, mert rendesek, jófejek voltak. Kicsit sajnálom, hogy nem tudtam érezni egyik iránt se úgy
2017. máj. 26. 18:26
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincsenek túl nagy céljaim. Egy otthont szeretnék valakivel akit szeretek. Akihez jó hazamenni, stb. Nekem ez adna szerintem löketet minden máshoz.
2017. máj. 26. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha csak az eszed akarta megfogni, az szerintem hosszú távon nem működne túl jól. Hidd el, jönni fog az is, akit a szíved is meg akar majd fogni :-)
2017. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!