Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány ezeket csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ezeket csinálja akkor szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Ha odamegyek vagy odaülök mellé és elkezdek beszélni hozzá akkor egyből elmosolyodik viszont amint beszélgetünk egyből olyan idegesnek tűnik, piszkálja a haját, néha dadog elvörösödik, remeg a keze. Ha nem éppen rá figyelek látom, hogy folyton néz majd hirtelen elkapja a tekintetét. Ha mondok valamit ami egy picit is vicces már egyből nevet rajta, de igazából bármit mondok csak azt látom, hogy engem figyel. Egyébként nagyon szép, aranyos visszafogott lány. Viszont az a gond, hogy van barátja. Nemtudom milyen a viszonyuk de velem olyan furcsán viselkedik, ha a barátja szóbajön egyből tereli a témát. Egyébként nincsenek kihívó gesztusai de szerintem tetszhetek neki. Ti mit gondoltok?
2017. máj. 18. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bejössz neki és a közeledben zavarba jön.
2017. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki ez nyilvánvaló, de hogy szerelmes e ezt nem tudhatjuk. Fiatal koromban rajtam is látszott ha valaki bejött.
2017. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy retek lehet, ha így viselkedik más srácokkal, miközben barátja van...
2017. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg korábban is már tetszettél neki, csakhát nem léptél. És ha nincs ló, jó a szamár is alapon nem várt rád.

Javasolom azonban, hogy ne hülyítsd szegényt. Felejtsd el, látod csak fájdítod szegény kis szívét, hogy nem te vagy a nagy "ő". Másrészt elmegy az időd rá, mikor megkérik majd a kezét, te még mindig ott leszel a kis gondolatkáiddal, hogy ,,de ő biztos belém szerelmes". Hát nem biztos!

2017. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tuti tetszel neki, ugyan ezt csinálom én is! :)
2017. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!