Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nejem sztem már nem szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem sztem már nem szerelmes belém,10 éve vagyunk együtt. Váljunk el? én sem vagyok szerelmes, de nem akarok válni.

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet.

Minden nap tesztek a kapcsolatért? Beszélgettek őszintén és mélyen eleget?

Mit is fogadtatok az eskütökben? "Jóban és rosszban, egészségben betegségben, gazdagságban és szegénységben." Most adódik egy kicsi hullám és máris a válást hozod fel? Ellentmondasz a saját esküdnek.


Mit jelent az, hogy már nem szerelmes beléd? Mi változott meg a kapcsolatotokban?


RÉSZLETEKET kérlek!

2017. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

#1-es részletek ellenében pont ezért kár is ilyen vádlóan letámadni a kérdezőt, hogy "ellentmond a saját esküjének", mert nem tudhatod, hogy milyen is a szituáció. Főleg ha 10 éves kapcsolatról beszélünk, az az eskü valszeg régebben volt már.


Szerintem a szerelem után a kapcsolat inkább olyan mint egy nagyon szoros közeli baráti kapcsolat, annyi hogy extrák is vannak, és hogy ez időben azért sokkal nagyobb együttlétet jelent. De ha barátként el tudtok hülyülni, mint egy lelkitársként is egymással, jóban rosszban is, akkor nevezhető szerintem ez egy egészséges kapcsolatnak, ha valami negatív történik akkor meg nem támaszként(ez egy hatalmas tévhit szerintem), hanem mint parnerként ott állsz mellette. Tehát nem te oldod meg a problémáit, mert ezzel magadat zúzod össze, hanem csak segítesz neki újra talpra állni, és ráállni a helyes útra, de ebben viszont támogatod, ott vagy, stb. Mint egy jó barát.:D Ha ez nincs meg, hogy nem vagytok ott egymásnak, önként, csak azért mert szüksége van rá a másiknak, akkor mi más marad? A felszínes kapcsolat, amikor csak akkor vagytok ott ha valami jó történik?:D

2017. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért akarsz maradni?
2017. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!