Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha nem akarok többé szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Úgy összejönnék valakivel, hogy csak szeretem, meg bejön, de nekem az első és egyetlen szerelem borzalmas élmény volt. Teljesen elvette az eszemet, semmi másra nem tudta koncentrálni, és évekbe telt kihevernem a fájdalmat utána... Nem akarok soha többé ilyen kiszolgáltatott lenni érzelmileg.

Más is van így ezzel?


20/L


2016. febr. 29. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz, de megsúgom, hogy ezeket az érzelmeidet nem fogod tudni irányítani.
2016. febr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, én.
2016. febr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De lehet irányítani. Inkább kerülöm, ha olyan van, hogy érzem, hogy már nem sok kéne ahhoz, hogy belezúgjak. Mostanában voltam így egy sráccal, de nem lehet, mert viszonzatlan dolog, inkább lekoptattam.
2016. febr. 29. 11:22
 4/16 anonim válasza:

Az, hogy most így érzel, a korábbi rossz tapasztalatod miatt mindenképp átérezhető. Mindazonàltal fiatal korod miatt ez a jövőben még bőven változhat egy megfelelő személy, vagy jobb tapasztalatoknak köszönhetően. Az, hogy ez normális-e .. szerintem jelenleg elfogadható, de ha kezdesz beleesni majd megint valakibe, csak emiatt nem érdemes elhajtani. Gondold végig, esetleg említsd meg az illetőnek is majd ezt. Tanulj a korábbiakból és kommunikàlj erről sokat, főként ha nem érzed majd jól magad. Addig pedig foglalkozz az életedben mással és másokkal is :) Felesleges örlődni.

Nekem is volt két hosszabb párkapcsolatom, melyek végén rosszul éreztem magam, de nekem példàul hiányzik egy partner. Igazán sok szabadidőm a teendőim mellett nincs de a sport, a zene, a barátok, és a munka viszonylag jól lefoglal.

25f

2016. febr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az esetek tobbsegeben az elso szerelem bizony igy vegzodik. Csak ido kerdese es tul leszel rajta. Elobb vagy utobb ugyis felkelti valaki az erdeklodesed annyira, hogy nem fogod tudni kerulni.
2016. febr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, írtam, hogy volt most egy ilyen srác, de ő nem akar tőlem semmit, ezért inkább kerülöm.
2016. febr. 29. 11:43
 7/16 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok. Csalódtam egy hatalmasat,aztán még egyet. Most már inkább távol tartom magam minden ilyentől. Majd biztos elmúlik valamikor,de most én is képtelen vagyok bízni.
2016. febr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Költőnő? ***** válasza:
Sokat számít a viszonyulás egy kapcsolathoz, a másikhoz, önmagadhoz. Csalódni csalódik az ember sokmindenben és sokmindenkiben, de ha egészséges a lelked, akkor fel tudod dolgozni idővel és tovább tudsz lépni idővel. Az természetes, hogy vkinek v vminek a veszteségét kvázi gyászként éled meg, ennek vannak szakaszai, de ezekből tanulni kell, nem belehalni. Persze, nehéz. Dolgozni is kell érte, sokat. De nem is lehetetlen.
2016. febr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De nekem nem egészséges a lelkem, a szavaiddal élve, engem túlságosan megviselnek ezek a szerelmi dolgok.
2016. febr. 29. 12:01
 10/16 anonim ***** válasza:
#1 sok gyakorlással lehet irányítani.
2016. febr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!