Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékennyé akart tenni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akart tenni vagy iránta is erdeklodik?

Figyelt kérdés
Volt egy céges parti,ahol a parom(nem tudatjuk senkivel, tehát titkos meg) az egyik baratjaval(aki nő) elég erotikus táncot lejtett. Turta a hajat,úgy fogta ahogy engem szokott.mar majdnem aktus volt a parketten. Ezek után én is táncoltam egy férfi kollégával, nagyon nèzett minket, és tanácsokat adott neki h pörgessen meg ilyenek... Féltékennyé akart tenni? Vagy vele is közelebbre fűznè a szálakat? Én aznap éjjel megírtam neki h nekem így nem megy.azota nem reagált rá.Persze nagyon szeretem....

2017. jún. 5. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy a csajt is kettyinti vagy újonnan vagy előtted. És ha nem reagált rád, akkor meg ennek tetejébe, még nem is érdekli, hogy mi van vagy mi lesz.


Attól, hogy valaki még szerelmes, attól nem kell hülyének is lennie. Szerintem nem vagy ostoba, főleg azért nem, mert nem hagyod magad megalázni és inkább kilépnél az ilyen kapcsolatból. Tehát tiszteled magad. Ez akár hiszed, akár nem, nagyon ritka!! RESPECT!

2017. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé porba tiporba éreztem magam. És úgy gondolom hogy vagyunk olyan viszonyban,h meg osztunk egymással mindent. Eddig azt mondta h szoktak beszélgetni,de nem "rakja". És természetesen, ha pakolja akkor részemről ennyi.de elvárom h tájékoztasson. Köszönöm a válaszod!
2017. jún. 5. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a féltékennyé tevés annyira dedós dolog, általános iskola 6. osztály. Tuti, hogy azzal a nővel is szívesen megismerkedne "közelebbről".
2017. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!