Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan aki az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki az előző párkapcsolata alatt ismerte meg a mostani párját? Ha igen akkor mit érzett akkor iránta?

Figyelt kérdés
Tehát még együtt volt az exével, közben vagy utána mikor kezdett tetszeni a "másik"? Mikor érdemes elgondolkodni egy kapcsolat lezárásán ha már megtetszik valaki más vagy sokat gondolunk rá akkor már nincs értelme?
2017. jún. 8. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, én pont így jártam. csak velem a volt barátnőm játszotta el ezt.

együtt éltünk, és fokozatosan egyre hidegebb, távolságtartóbb lett. Mígnem kihúztam belőle, hogy mi van a háttérben.

Próbáltam visszaszerezni, sok mindent megtettem, nem engedtem el "harc" nélkül, de ez már nem segített. Pedig sosem csaltam meg!

Mindenképp úgy csináld, ha még egy kicsit is szereted a párod, hogy időben szólsz, de jobb ha a másikról nem!

Nincs rosszabb annál mint az, mikor az ember akit szeretsz, a szemedbe mondja, hogy bocsi, de már x ideje beszélek valakivel, és hát alakul már...

Értékelem az őszinteséget stb, de kevésbé fájna ha csak annyit mond hogy nekem nem megy, úgy érzem, ez kihűlt, próbáljuk meg külön.

2017. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az edzom jatssza mindig ezt es csodalkozik,h nem bizik benne a bnoje. :D

Kiborul,h feltekeny a no es kirugja,aztan eloszedi a mar elore lezsirozott,korbepuhatolt not es beleugrik azonnal egy ujabb elettarsi kapcsolatba.


Hogy is lehetne ilyen pasiban megbizni? :D

2017. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy már szakításban voltunk az exszemmel, ki is mondtam, majd ezt követően kimentem külföldre, ahol a sok új benyomás miatt, meg hogy teljesen magamra voltam utalva megijedtem, és megkértem őt, hogy kezdjük újra. Ez pár napig megnyugvást hozott, aztán rájöttem, hogy nagy ökörség volt. Valahogy ilyentájt ismerkedtem meg közben a párommal, és ő róla ránézésre tudtam, hogy "igen, ő kell!", és nagyjából pár óra múlva végleg lezártam azt a nem működő viszonyt.
2017. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Kollégák voltunk a jelenlegi párommal, rajta már akkor látszott, hogy tetszem neki, de tudta, hogy kapcsolatban vagyok. Aztán munkahelyet váltottam, eltelt jó pár év, az exemmel szakítottunk, a jelenlegivel pedig összehozott az élet.
2017. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti exemnél (bár őt tartom így a "legnagyobb" exemnek) amikor megismertem akkor még kapcsolatban volt és amíg velem együtt volt addig kapcsolatunk alatt ismerkerkedett meg a jelenlegi párjával.

Szerintem nála mindig az volt a döntő dolog, hogy ha már nem érezte jól magát a kapcsolatában mert hiányzott neki valami, nem érezte teljesnek akkor szakított mert közben bejött egy új akitől megkapta azt amit addig hiányolt.

2017. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Úgy akartam kifejezni, hogy amikor összejöttünk még kapcsolatban volt és kijelenthetjük, hogy jelenlegi párjával is még a kapcsolatunk alatt jöttek össze.
2017. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem akkor ismert meg a jelenlegi párom, amikor még az exbarátjával volt. Akkor már fél éve döglődött a kapcsolatuk, szinte idegenek voltak már egymásnak. Lezárták a dolgot, elváltak békével az útjaik és csak utána kezdtünk el mi ketten jobban ismerkedni. De nem csak miattam mentek szét,mint fentebb írtam, voltak gondok már akkor bőven.
2017. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!