Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha két tisztaság és rendmániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszi1993 kérdése:

Ha két tisztaság és rendmániás ember találkozik, lehet belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy férfi a közelemben, aki teljesen olyan, mint én, de ő ezt még nem tudja. Én is és ő is tisztaság és rendmániásak vagyunk, precízek, szeretjük a,tökéletességet,mindent szeretünk magunk megcsinálni, mert nem bízunk abban, amit más csinál, aggódóak vagyunk, stb. Én 24/l vagyok, ő meg 34/f. A baj az, hogy egy munkahelyen dolgozunk, és hogy ő nem tudja, hogy én oda vagyok érte. Volt pár kapcsolata, de egyik sem sikerült, az ő "elviselhetetlen"természete miatt. Ő már elkönyvelte, hogy egyedül van, de közben folyton hangoztatja, hogy egyedül kell vinni az életét. Látom rajt, hogy boldogtalan. Mindenki azt mondja, hogy ráférne a boldogság, de egy olyan nő kéne neki szerintük, aki "gatyába rázza". Én elfogadnám úgy, ahogy van, mert én ugyanolyan vagyok, mint ő, de félek, hogy túl fiatalnak néz magához. Eléggé nincs önbizalma.
2017. jún. 8. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nyiss felé te. Először csak beszélgetés, fokozott kedvesség szintjén, aztán ha úgy érzed megkérdezheted hogy nem lenne e kedve elmenni veled valahová. Sétálni, meginni valamit, beszélgetni. Nem kell kimondani, hogy randi, akár kamu kifogást is kereshetsz, hogy van két jegyen ide vagy oda, mert a barátnőm lemondta az utolsó pillanatban, nem akarsz-e eljönni velem, stb. A lényeg az, hogy ha szeretnél tőle valamit, akkor ne várj arra, hogy ő fog lépni, mert nem fog, akkor se ha amúgy tetszenél neki. Lehet hogy nem fog belemenni a te elhívásodba, de még ez se jelenti feltétlenül, hogy véglegesen elutasít, lehet csak nem gondol bele, hogy ez mit jelenthet, meg az is lehet, hogy annyira nincs önbizalma, hogy lehetetlennek hiszi, hogy bármi legyen bárkivel, ezért nem is ad neki esélyt. Ha át akarsz törni ezen a burkon, akkor kitartónak kell lenned, de ne nyomulj túlságosan és adj neki időt. Sok sikert!:)
2017. jún. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Remélem!

Én ilyen csajrol álmodom.

2017. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen nő az álmod? A rendmániások a legnehezebben hajlanak a kompromisszumra a legnehezebb velük kijönni az életben ez nyílt titok. Addig szeretnél ilyen embert ameddig nem baśzogatna állandóan. Ha azt gondolod hogy egy háztartási robotot kapsz aki kiszolgál kidzsuváz helyetted is akkor nagyon tévedsz.
2017. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

#3:

Azért mert én is olyan vagyok...

2017. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Oké, sok sikert. :)
2017. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jól működhet. A szüleim mindketten ilyenek, mindig makulátlan rend és tisztaság van náluk, és ők boldogok.


Én gyűlöltem a kamaszkorom az igaz, mert négy darab morzsa miatt már ordibálós hisztéria volt, de ettől függetlenül ők ketten jól kijönnek.

2017. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kapcsolatoz meg a szerelemhez mi köze van a rendmániának?

Itt a lényeg az ő elviselhetetlen természete. Ha ügyes vagy a kedvedért változhat, de abban nagyon sok melód lesz:)

2017. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyerek már tuti nem, ha kisuvickolják a spermát a nőből. :D
2017. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelem nem is,de takarító brigàd mèg lehet belőle.
2017. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó... ez jó volt... és milyen igazad van... :D
2017. jún. 8. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!