Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unokaocsi kérdése:

Hogyan tudnám visszaszerezni 1.5 éve jártunk, de nekem ő az igazi? 21/F

Figyelt kérdés
Kb 1.5 évvel ezelött összejöttem egy csajjal tök jó volt minden, majd sok munka miatt szétmentünk de azóta is szinte minden nap találkozunk egymással, jól elbeszélgetünk, elvagyunk, elpizzázgatunk, szeretnék vele újra öszejönni, de ő nem akar tőlem semmit sem, ezt így kijelentette, ehhez képst sokszor ölelget, majdnemhogycsak nyomul, de rájön az 5 perc és elkezdi a hülyeségeit, hogy ugye nem akarok kikezdeni vele, meg hogy nincsenek hátsó szándékaim. Na igen bonyolúlt, szóval hogyan szerezhetném vissza ? Azóta volt közben kapcsolatom, de nekem akkor is ő az igazi úgy érzem :(
2017. jún. 11. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem akar semmit, tartsd tiszteletben.

ha ő lenne az igazi, szét se mentetek volna, v. már rég újra összejöttetek volna.

sztem az az igazi, aki így viselkedik veled?!

2017. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki menni akar, el kell engedni. Ha hiányzol neki, úgyis visszajön. Ha nem, akkor azt kell tudomásul venni.
2017. jún. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

21 vagy ember..ami nem megy azt ne erőltesd.

mert ha lennél 41 aztmondom, jó próbáld meg..XD nade most?

élj inkább sz/*/rni bele, hozzad tisztán!

2017. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!