Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyok együtt a barátommal és máshoz vonzódom, nemtudom eldönteni mi lenne a helyes számomra, szerintetek? 20L

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátommal aki 25 éves, egy rövodebb pár hónapos megszakítás volt a kapcsolatunkban, 8 hónapig voltam együtt egy fitalabb sráccal akit nagyon megszerettem és nagyon vonzódtam hozzá, újra éreztem milyen szerelmesnek lenni sosem volt olyan jó a szexuális életem mással mint vele. Ennek a kapcsolatnak véget vetettem mert úgy éreztem a kettőnk családja között nagyon nagy anyagi és morális különbség van, és úgy gondoltam hogy hosszútávon nem működne a kapcsolatunk, illetve féltem attól hogy ő 20 éves és nem én lennék az utolsó barátnője, én pedig egy életreszóló társra vágytam. Ezért is mentem vissza a volt barátomhoz nemrég akivel 3 éve vagyunk együtt, mindketten úgy gondoljuk hogy közös családot alapítunk, viszont én már nem vagyok szerelmes belé, nem vonzódom hozzá, és ez nagyon hiányzik az életemből. Nap mint nap egyre nehezebb elfogadni ezt, a fiatalabb sráccal megvolt köztünk a tökéletes kémia, vele ugyanez nem mondható egyáltalán. Emellett nagyon hiányzik is, és nemtudom mitévő legyek, hisz nemtudom a fejemből kiverni... Szerintetek?
2017. jún. 12. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A 3 évből majdnem 1 évet mással töltöttél, akkor minek számolod egybe 3 évnek? Ahol egyszer szakítanak és újra összejönnek, az egy sz.r kapcsolat, nem is értme mit vártok az ilyentől
2017. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az lenne a helyes, ha nem vernéd át szegény srácot.

Amúgy 3 éve mentél vissza a volt barátodhoz, vagy hogyan számoljátok?

Mondjuk az is érdekes, hogy a fiatal sráccal is részben azért szakítottál, mert féltél, hogy ha te nem teszed, akkor ő fog elhagyni.


21/L

2017. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tedd fel magadnak a kérdést..minek vagytok együtt ?
2017. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

"illetve féltem attól hogy ő 20 éves és nem én lennék az utolsó barátnője, én pedig egy életreszóló társra vágytam."


Ahhoz képest, hogy életre szóló társa vágysz, úgy cserélgeted a pasikat, mintha cipők lennének. Azért szakítottál a sráccal, mert nagyok voltak az anyagi különbségek? Eléggé felszínes vagy és csak szórakozol a pasikkal. Isten óvjon tőled minden férfit.

2017. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki szegény srácot, hogy legyen esélye normális barátnőt találni.
2017. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még és csapongsz ezerrel, nem tudod mire van szükséged, a pillanatnyi érzelmeid dominálnak.

Ha a mostani pároddal nem érzed a tüzet, nem érzed szerencsésnek magad hogy ő van melletted, akkor köszönj el szépen tőle békességben és ne rabold az idejét, fog találni mást helytetted akivel passzolni fog, emiatt nem kell aggódnod.

A másik srácot illetően hoztál egy döntést, ami szintén érthető, fiatalok vagytok még, gondolom nincs önálló keresetetek ahhoz, hogy eltartsátok egymást, így igenis számít mit mondanak a szülök. Ha nagy a szakadék a két felfogás között akkor nincs mit tenni.

Ha találnál magadnak egy olyan pasit akibe szerelmes tudnál lenni olyan gyorsan elfelejtenéd a többi pasit, hogy nem is emlékeznél rájuk, csak addig kattogsz a helyzeteden amíg valaki nem tereli el a gondolataidat. Azt javasolom, hogy vállald be az egyedüllétet és keress egy olyan partnert akit szívből szeretsz és a családod is elfogad.

2017. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye vagy. Nem kicsit, nagyon.
2017. jún. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak szexre alapozni egy kapcsolatot illúzió.
2017. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne jelentsd ki elhamarkodottan, 20 évesen, hogy holtomiglan-holtodiglan típusú kapcsolatra vágysz. Ehhez képest azért rendesen tanulmányozgatod a periódusos rendszert(kémia) a srácokkal, simán jöhet majd megint egy másik, akivel majd a biológia fog remekül működni, aztán megint lesz egy, azzal meg a fizika... Azt amúgy honnan gondolod, hogy a 25 évesnek te lennél az utolsó barátnője? Milyen világban élsz? Nem szoktál körülnézni, mennyi szakítás van, sokszor csak úgy "ukk-mukk-fukk" módjára? Vagy netán van egy üveggömböd, és látod a jövőt?:)


És még a családalapítás(értsd: szaporodás) témája is felvetődött köztük. Jaj, jaj és harmadszor is: jaj:(

2017. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem válassz egy harmadikat...kicsit éretlennek tűnik s hozzáállásod, de s mostani pároddal ne tervezz, mert amit leírtál, arra nem lehet alapozni.
2017. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!