Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatot hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatot hogy lehet kibírni? Már most hiányzik.

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a barátommal,de ősszel én továbbtanulok és csak hétvégente látjuk egymást.Eddig minden nap találkoztunk szinte,mivel egy faluban lakunk. Kibírja a veszekedésekben nem hiányt szenvedő kapcsolatunk a távolságot?Milyen a távkapcsolatban élés?

2017. jún. 12. 22:36
 1/9 Shamash ***** válasza:
0%

Egy 4,5 évig tartó, és egy 12 évig tartó kapcsolatom ment tönkre a távolság miatt!

Első ízben 3 év lángoló szerelem után kellett elköltöznöm. 1,5 év után vége lett.

A házasságom fenomenális volt! 9 év után munka miatt elköltöztem. 3 év múlva elváltunk!


De talán ez az élet rendje. A két ember addig közös útja kettéválik, és másként folytatódik. Mindkét fél új embereket ismer meg, akik bizony érdekesebbek is lehetnek a párunknál!

2017. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kezdetek óta 200 km-es távkapcsiban vagyunk párommal. 4 éve együtt vagyunk. Mi heti egy nap tudunk találkozni a két város között félúton, amikor mind a kettőnknek jó, akkor egymásnál.

Az elején a rossz, aztán enyhül a fájdalom és a szomorúság.

Tegyetek mind a ketten a kapcsolatért, akkor működni fog.

Csak rajtatok múlik minden, és a szerelmeteken.


Foglaljátok le magatokat, mikor külön vagytok, mindenkinek legyen saját élete és amikor este vagy amikor tudtok, akkor skype-on élvezzétek ki a boldog együtt töltött pillanatokat.

2017. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hétvégenként taliztok akkor simán. Én egyévet vártam rá úgy hogy nem taliztunk mert ki ment küldöldre. Talán a kis távolság jót is fog tenni, hiszen ha minden nap találkoztok szinte akkor megunjátok egymást, de így külön is vagytok kicsit és érezni fogjátok egymás hiányát, de ott lesznek a hétvégék. Video telefonáljatok ha úgy adódik. A veszekedéseteket meg oldjátok meg. Ne veszekedjetek hanem higgadtan beszéljétek meg, mindenképpen személyesen. Legyetek türelmesek a másikhoz. Ne akadjatok ki minden apróságon. Kössetek komprumisszumokat.
2017. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem már akkor hiányzik ha egy nap nem látom..de igaz h csak 1 évet kellene kibirni. Mert tervezi,hogy utána abba a városba keres munkát,ahol én tanulok..de az még a jövő zenéje. :D
2017. jún. 12. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden bantas nelkul, de miert tavkapcsolat az, ahol a het majdnem egyharmadaban egyutt vagytok? :D Inkabb arra gondolj, hogy lehetne sokkal rosszabb, es lehetne tenylegesen tavkapcsolat a kapcsolatotok. Ha ugy nezed heti 2-3 tali (ha elosztanank) teljesen atlagos egy kapcsolatban.
2017. jún. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem. ez a 4 év pont faszán tönkre fog menni mert már valamilyen szinten egymásra "untatok"

vonzó lesz az új környezet, az új emberek neked, neki meg az hogy nem vagy ott a szomszédban, és tehet amit akar :D

ha tetszik ha nem, egy ideig életben fogjátok ezt tartani, de aztán lesz egy buli ahol többet iszol, és elcsattan egy csók, vagy mégtöbb...mással.

A srác részéről ugyanez.

true story.

2017. jún. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6os attol h veled igy volt meg nem lesz mindenkivel igy... kedves kerdezo! Lehet uj dolgot mondok, de a tietek nem tavkapcsolat. Az a tavkapcsolat, mikor honapokig, evekig nem latjatok egymast. En is hetvegente talalkozok a baratommal, es teljesen jo igy... nem lehet mindig egymas nyakan logni, es nekem fontos a suli meg a celjaim. Nem fogom egy pasi miatt elhanyagolni a tanulast, te se tégy így! Még fiatal vagy
2017. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom,igaz. Tenyleg lehetne rosszabb.Csak furcsa lesz az elejen,de biztos majd hozzaszokunk.Lesz ami lesz,tanulni fogok,de remelem minden rendben lesz
2017. jún. 13. 10:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Meglepően normális válaszok születtek itt most (1-2 kivételtől eltekintve). Ez még messze nem távkapcsolat, de egyébként is, ha a kapcsolat nem bírja ki a távolságot, akkor az olyan is. Ezt az első válaszolónak is írom, ha minden rendben lett volna, nem megy tönkre.
2017. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!