Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha neha hianyzik szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neha hianyzik szerelmes vagyok vagy csak kedvelem?

Figyelt kérdés

A beszelgeteseinket hianyolom illetve mindig orulok ha latom csak egy ket percre is.

Komolyabb es lazabb temakrol is beszelunk.


Egyszerre tetszik benne a tudasa es a segitokezsege es egyszerre a közvetlensege.



2017. márc. 13. 19:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Valamennyire ismerem de nem olyan nagyon melyen.

Tudok par dolgot hogy mit szeret mi erdekli hogy milyen a munkaja de nem ismerem olyan tul nagyon.


Kozos programjaink nem voltak legfeljebb veletlenul futottunk ossze vagy chaten beszeltunk.

Viszont mikor veletlenul talalkoztunk kozvetlen volt es egyszer felajanlotta a talalkozast de az egy hivatalosabb dolog miatt tortent.

2017. márc. 13. 19:42
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Te döntsd el,de az tuti,hogy kedveled.

S mint tudjuk,ha vkit megkedvelsz,abból lehet szerelem is,de ahhoz már ketten kelletek. Szerintem,azt,hogy szerelmes vagy-e akkor tudod meg sokszor,ha kicsit közelebb enged magához,s ha találsz benne olyat,ami számodra különleges.

2017. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kezded megkedvelni :). Hany évesek vagytok?
2017. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem neked is nyitottabbnak kellene lenned egy kicsit. Ha lépéseket tesz feléd akkor ne hátrálj vagy állj meg hol vagy és engedd közelebb, vagy ha bátrabb vagy indulj el te is felé :). 28f
2017. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Van hogy ő ír nekem van hogy én neki.


De nagy a korkülönbség köztünk.


Igazabol eppen emiatt annak is örülnék ha csak barátok lennénk.


Kedvelem azzal nincs baj csak ha józan esszel gondolkodok ..akkor szerelem nem lehetne


Es tenyleg magam se tudom hogy amugy ez inkabb kedveles vagy szerelem

2017. márc. 13. 20:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi az a nagy korkülönbség? ez sokat elárulna :)
2017. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Nyilvánosan megígérem neked, kérdező, ha egyszer valóban szerelmes leszel, azt nem fogod megkérdezni!
2017. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én 20 vagyok ő 37


Szoval ez a problemam

Ha ez nem lenne biztos összejönnek vele...

2017. márc. 13. 21:20
 9/12 A kérdező kommentje:
Viszont mivel tenyleg kedvelem szivesen beszelgetek vele szimpatikus es van kozos tema ,így szívesen lennék a barátja is
2017. márc. 13. 21:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Huh, ez tényleg sok egy kicsit :S
2017. márc. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!