Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kis segítségre lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis segítségre lenne szükségem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
15 hónapja együtt vagyunk barátommal és ez idő alatt 2x "megcsalt"(neten irogatott) de megbocsájtottam neki mert szeretem. De nem tudom mit tegyek mivel kb.egy hét múlva össze költözünk de félek hogy újra megteszi. Mit kellene tennem ilyen esetben?
2017. jún. 15. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Megcsalásnak számít ha ír a férfi egy lánynak interneten?

Pajzán irományok voltak, vagy esetleg csak vicces, élcelődő ártatlan szópárbalyok?

2017. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fejeztem ki magam eléggé, elnézést. Olyan dolog volt h a csaj képet küldött neki kifejezetten a melléről, meg ő is kért képet tőle meg ilyenek.
2017. jún. 15. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szópárbaj ly-al.. sajnos naiv vagyok, mindig azt hiszem, hogy elértük már a mélypontot, és mindig rácsodálkozok, hogy tud még tovább süllyedni ez a világ a műveletlenségben és az igénytelenségben.
2017. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"de megbocsájtottam neki mert szeretem. "

Ezt a mondatot teljesen másképpen kellene befejezni:

de megbocsájtottam neki, mert nincs bennem annyi önbecsülés, hogy ott hagyjam a barátom, ha már intim képeket cserélt más lányokkal.


Ez a srác nem szeret téged hahó! Összeköltözés??? Ha szeretne, nem tenne ilyet, most próbálod elcseszni az életed, csak szólok.

2017. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem bíznék meg benne, de lehet, hogy nálam van túl magasan a léc...
2017. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
biztos,hogy NEm költöznék vele össze,de nem is lennék már vele
2017. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!