Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. OS. Nagyon nagy segítségre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. OS. Nagyon nagy segítségre van szükségem. Két fiú miatt. Mit tegyek? Kérlek olvassátok el és normálisan válaszoljatok. KÖSZI. (többi lent)

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy fiú nagyon tetszik.Kb.1 percre lakunk egymástól,együtt járunk zenesuliba ő(gitár én zongora) de ebbe az évbe én a suli miatt nem tudok már járni.Mindig haza kísért.Tavaly a suli discoba elmondtam neki azt mondta oké,de azt hitte más tetszik nekem.

Viszont 2 éve van egy" pasim" ,de mivel 30 perc az út lakhelyünk között még csak 1-szer találkoztunk mióta járunk.2-3havonta megkérdezzük a másikat viberen hogy mizu?hogy vagy? és megint kimarad 2-3hó.

Mit tegyek?! Köszi az értelmes válaszokat!



2014. szept. 18. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szoval most nincs senkid...de van egy olyan akivel bejöttök egymásnak? :O
2014. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 PearlDiver ***** válasza:

fél órára laktok egymástól, és 2 év alatt egyszer találkoztatok... ez nem kapcsolat, ez egy vicc, ne haragudj :)

találd ki, mit akarsz, és keresd annak a fiúnak a társaságát, aki neked kell.

2014. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mások napi szinten találkoznak 1-2óra távolság ellenére!

A tied nem kapcsolat!

Ha tetszik a fiu Hajra! :)

2014. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Komolyan a ,,pasidnak" hívsz valaki olyat, akivel még csak egyszer találkoztatok, és 2-3 havonta egyszer beszéltek? :D Ez nem hogy kapcsolatnak, de még barátságnak is kevés.


Mikor elmondtad a másiknak, hogy tetszik neked, mit szólt? Mondta, hogy te is tetszel neki? Érdemesebb lenne érte küzdened. Ő ott van tőled egy karnyújtásnyira, a zenélés a közös hobbitok, egy osztályba jártok. Minden téren sokkal ideálisabbnak hangzik, mint egy szinte vadidegen.

2014. szept. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb.
2014. szept. 18. 19:44
 6/9 A kérdező kommentje:

De,azért nem találkozunk ,mert a szüleink nem engednek el.

A fiú azt mondta:oké,de azt hitte más tetszik nekem.Minden jel arra utalt,hogy tetszem neki ,de azt mondta,hogy ő szeret mint haver :/

KÖSZI A VÀLASZOKAT!

2014. szept. 18. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogyha nem akar többet nem tudsz mit csinálni!

Avval a másik fiuval "barátoddal" mag szerintem ne foglalkozz

2014. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szakits vele azonnal szerintem. Vahyis ha van mit szakitani.
2014. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. nov. 22. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!