Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két teljesen ellentétes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két teljesen ellentétes életmódú ember között, hogy alakulhat ki boldog párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Egyik fél szereti a pörgést, koncerteket, fesztiválokat, szórakozóhelyeket, utazásokat a másik a nyugalmat, sokat van otthon, inkább filmeket néz és játszik. Kíváncsi vagyok arra, hogy két ilyen ember között ki tudna e valami komoly alakulni és, hogyan vészelik át az ebből fakadó konfliktusokat.
2017. jún. 19. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszú távon sehogy
2017. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi, kb ilyenek vagyunk, de miért kéne ebből konfliktusnak lenni?
2017. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát csak azt látom, hogy a legtöbb kapcsolatban élők hasonló életvitelűek és kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehet életképes egy ilyen kapcsolat. Örülnék neki, ha működne, mert nagyon megtetszett egy lány akinek teljesen más életvitele van.
2017. jún. 19. 12:18
 4/8 anonim ***** válasza:
én és a barátom is ilyenek vagyunk ő inkább gépezik filmezik én meg inkább mennék mindnehova, hát elég nehéz igy nem is tudom mi lesz velünk
2017. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
# 4/4 Na és miért nem mész? Én, elvagyok itthon, vagy pecázással. Párom, meg szereti, ha nagy társaság veszi körül. Semmi gond. Vannak külön programok és amit mind ketten szeretünk, az közös program.
2017. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha sikerül vele valami komolyat kialakítani lehet megkedvelem a koncerteket, szórakozóhelyeket, mert lesz kit ölelgetni, csókolgatni. Egyedül meg társasággal sose bírtam lehet mellette jobban fogom bírni. Lehet a végén többet kimozdulok innen, ő meg többet lesz a 4 fal között. :)
2017. jún. 19. 14:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, ameddig mindkét fél kompromisszumkész, és töltenek együtt minőségi időt. Nekem is, páromnak is van olyan hobbija, ami a másikat nem érdekli... akkor mondjuk néha hétvégén egy napot azzal töltünk külön-külön.
2017. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is ilyenek vagyunk. En neha otthon ulok es jatszok, filmet nezek vele, o meg cserebe eljon velem ide-oda.
2017. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!