Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Korai az osszekoltozes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai az osszekoltozes?

Figyelt kérdés

19eves lany vagyok es ossze szeretnek koltozni a baratommal,de a szuleim korainak tartjak.szerintetek?

4 eve vagyunk egyutt :)



2017. jún. 20. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha fenn tudjátok magatok tartani az ingatlant ahol laktok, akkor 4 év után szerintem nem korai. Párod mennyi idős ?

30/f

2017. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tovabb fogok tanulni es mindenkeppen alberletbe leszek es igy o is velem tudna lakni.Ő meg ott dolgozna.
2017. jún. 20. 00:15
 3/14 A kérdező kommentje:
Ő is 19
2017. jún. 20. 00:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem korai, bár puding próbája az evés. Ha összeköltöztök, és nem mentek egymás agyára, akkor összeilletek :)
2017. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért 4 év az nem semmi.A mai világban általában pár hónapig tart egy párkapcsolat és már az is nagy szám ha 3 évig kibírják együtt


Szerintem nem korai az összeköltözés DE nehogy csalódás legyen ebből.Nem véletlenül van az a mondás hogy lakva ismerszik meg az ember.Persze ha mindketten normálisan álltok ehhez a dologhoz akkor nem lesz semmi baj

2017. jún. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon korai,nagyon naív vagy,szóra sem érdemes az egész...
2017. jún. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korai, én 18 éves voltam amikor 4 hónap után összeköltöztünk, azóta eltelt másfél év és még mindig együtt vagyunk és minden jó.

De azt is figyelembe kell venned, hogy lehet, hogy nálatok nem lesz jó vége, de legalább akkor nem pazarolod tovább az idődet egy olyan kapcsolatra, ami nem működik.

2017. jún. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Remélem azzal azért tisztában vagy hogy egy fizetésből nem fogtok tudni ketten megélni.

És azt se várhatod el, hogy a másik majd eltartson téged.

Menj el szépen dolgozni, úgy könnyebb lesz.

A ti döntésetek minden, a felelősség is a tietek.

Próbáljátok meg, nincs mit veszítenetek.

Legalább megtanuljátok az önálló felelősségtudatos életet.

2017. jún. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért tartom korainak, mert tulajdonképpen hány évesek is voltatok mikor összejöttetek? 15?


Ez egy tiniszerelem. Nem gondolom, hogy 15 éves korotoktól normális komoly, felelőségteljes kapcsolatban voltatok.(ami persze nem kizárt, de nyilván más 15-16 évesen és 20-on felül a kapcsolathoz való hozzáállás).

Mert ha úgy jön össze a 4 év, hogy közben volt fél év szünet 2x, meg pár 2-4 hónapos szünet az nem 4 év.

Ha kb 25 évesek lennétek és így írnád 4 évet, az ok.


Egyetértek a szülőkkel, ez egy tiniszerelem, amit most próbáltok továbbgörgetni. Nem életszerű, hogy valakivel ilyet lépj meg, akivel még gyerekként ismerkedtél meg 0 párkapcsolati tapasztalattal. Az összeköltözés és saját háztartás kialakítása (munka, stb) nem játék. Ha annyira biztosak vagytok egymásban, költözzetek össze azután, hogy befejeztétek a sulit. Ha a szerelem addig kitart, akkor elmondhatjátok, hogy mindenki tévedett, nektek volt igazatok.

Mehet a lepontozás.

2017. jún. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból korai, hogy még nem dolgoztok mindketten. Így azért pénzügyileg nem ideális a helyzet, főleg albérletben. Amúgy én is 19 évesen költöztem össze a barátommal, ez 3 éve volt, most már a férjem. És valóban igaz, hogy nem ismered igazán a párod, míg nem éltél vele együtt :)
2017. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!