Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányoknak szól a kérdésem. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak szól a kérdésem. Ha ismerkedtek egy fiúval, akkor Ti sosem írtok rá cseten, hanem azt várjátok, hogy mindig ő írjon?

Figyelt kérdés
Nem az első kezdeményezésre gondolok, mert az a férfiak, fiúk dolga. Ezzel nincs is semmi probléma. Habár már egyenjogúság van, ha tetszik egy fiú, férfi nyugodtan kezdeményezhetnének a nők is...De ha már mondjuk egy ideje, mondjuk egy hónapja ismerkedtek akkor is mindig azt várjátok, hogy a fiú írjon rátok hogy szia hogy vagy? Ti mért nem írtok rá, féltek attól, hogy ettől túl nyomulósok lesztek? Mért kell mindig megvárni, hogy a fiú kezdeményezze a csetet? Vagy csak én nem érdeklem a lányokat annyira, hogy ha nem írnék nekik, akkor ők se? És mondom nem az első kezdeményezésre gondolok, hanem már jó ideje írogattok, de ha én nem írok, addig ő se kérdezné meg mi ujság nálam? Én ilyenkor azt érzem, mintha annyira nem is érdekelném. Jogosan gondolom ezt, vagy a lányok tényleg ilyen úgymond passzívak ebből a szempontból?

2017. jún. 22. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha játszmázós hercegnőkkel kezdesz, nem kell meglepődni, ha szarnak rád magasból. És sehol sem a férfi dolga a kezdeményezés, hanem azé, aki akar valamit. Pont.

Egyébként meg ha nem keres, akkor szarik rád kb.


26/F

2017. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Már nagyon rég ismerkedtem utoljára, de mindig is orbitális baromságnak tartottam elvárni, hogy mindig csak a férfi keressen. Szerintem ha nincs kölcsönösség, akkor megette a fene az egészet, nekem is elmenne egy ilyen játszmázós p***tól a kedvem a helyedben.

29/N

2017. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel úgy voltam, hogy első randi után még vártam, hogy ő keressen, azután viszont én is, minden nap. Mondjuk a párommal mi nem évezredekig írogattunk egymásnak, mert távolról ismertük egymást előtte is... szóval első kezdeményezés után alig pár nappal volt randi.
2017. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Én rövid úton lapátra teszem azokat, akik abban lelik örömüket, hogy ha a fene fenét eszik, akkor sem írnak maguktól. Az ilyen kell a fenének.
2017. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

10-ből mondjuk 8-szor a férfi ír rám igen.


De a másik az, hogy ez nyilván nem úgy néz ki (nálam), hogy este chatelünk 3 órát aztán másnap este megint. Egész nap beszélünk, küldünk üzeneteket, tehát folyamatosan válaszolunk egymásnak.

2017. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként azért nem gondolnám, hogy bennem van a hiba, mert ha abszolút nem érdekelném őket, akkor nem is beszélgetnének velem egyáltalán. Akkor lehet ,hogy mindig az ilyen játszmázós hölgyeményekkel van dolgom, amikor ismerkedek? Ha én nő lennék, azért én is keresném a férfit, nem várnék arra, hogy úgyis majd érdeklődik irántam valamikor.

2017. jún. 22. 14:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne keresd mindig. Ha mindig csak te kezdeményezel hozzászokik, hogy neki nem kell semmit tennie te úgyis írsz majd. Próbáld majd ki hogy nem írsz neki pár napig aztán meglátod hogy őt érdekli-e egyáltalán mi van veled.

Tudom, hogy nehéz megállni az elején hogy ne beszélgess vele állandóan, de ez néha többet tud ártani mint használni.

2017. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én most ismerkedek egy lánnyal, Kb 5x beszéltünk de mindig én kerestem viszont nagyon érdeklődő, sokat kérdez nem kell várni a válaszokra nem egyszavasak meg a találkozást is felhozta burkoltan de magától sose írt még, Szóval nem értem hogy miért van ez.
2017. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, elég passzívak, mert a többi nő, főleg az anyukák ezt a marhaságot dumálják beléjük, hogy elérhetetlennek kell lenniük, mert a férfi csak úgy tiszteli/kedveli/akármi őket, mert őket meg így tanította az anyjuk, akit meg az... és így tovább, a valószínűleg középkorból származó kiindulási pontig.
2017. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én egyik volt kollégámmal melegítettem fel a kapcsolatunkat(régebben csak munkatársak voltunk semmi egyéb).


Lényegében annyi a történet, hogy mikor újra szingli lettem, ráírtam(kb fél éve alapból a bögyömben volt, de tavasszal volt pár hét, amikor már egész nap ő járt a fejemben).

Ő úgyse tudja, hogy mi a szitu így muszáj volt nekem ráírnom, ha akarok tőle valamit. Nem is vette rossz néven, csak furcsállta, hogy érdeklődöm felőle.


Szerintem, ha valakit érdekelsz rád fog írni. Egyébként meg lesz*r. Vagy nem szeret kezdeményezni, de inkább az előbbiek.

2017. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!