Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők milyen a tökéletes férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyen a tökéletes férfi? Milyen életpályát járjon be?

Figyelt kérdés

Nem kulsore gondolok az elcsepelt, szubjektiv es kulonbes sem szamit annyira. Inkabb arra hogy milyen eletvitele legyen, milyen eletpalyat jarjon be? Szamotokra mi "hangzik" a legjobban?A legvonzobb? Pl: gazdag/sikeres uzletember, fotos/zenesz aki beutazta az egesz vilagot es lazabb eletfelfogasa van, mernok aki megbizhato csaladcentrikus, orvos akinek tekintelye van esetleg felfedezett valamit, stb stb. Tehat mi a non plus ultra nektek, akire azt mondjatok hmm ez igen ez egy sikeres ferfi, lennek a tarsa.

Tegyuk fel nektek nincs parotok, akkor mit kivanhatnatok, milyen legyen az a ferfi?


2017. jún. 25. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
A párkapcsolat milyensége nem ezen múlik. Ezek közül mindegyik lehet szar ember, de akár főnyeremény is. És lehet, hogy főnyeremény, de a kapcsolat mégsem működik, vagy nem is jön össze, mert hiányzik a vonzalom, vagy az a kis plusz. Nekem volt olyan párom, akit mindenki álompasinak gondolt, de én küzdöttem vele nap mint nap.
2017. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Olyan, ami az én életmódommal, gondolkodásmódommal, hozzáállásommal összeegyeztethető.
2017. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Határozott, vannak konkrét életcéljai és valamilyen reál területen szerzett diplomát (mérnök, programozó, vegyész stb.). Családcentrikus, egyenlő félként kezeli a párját, nem törik le a keze attól, ha el kell végeznie a fele házimunkát otthon. Van valami hobbija, amiért rajong (és ami nem a meccsnézés, hanem valami aktív sport, vagy kreatív/ művészetekkel kapcsolatos).
2017. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Számomra, ha nem is ettől lesz tökéletes egy férfi, de ha az ismerkedős fázisban vagyunk, akkor ez tud lendíteni a dolgon. Nekem pl a magasabb beosztású, irodában dolgozó, öltönyös férfiak nagyon bejönnek. Nem is a pénz miatt, hanem a "hatalom" vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg, az hogy irányítanak, egy fajta dominancia. Ha saját vállalkozása van, cége, ambíciói, nem elégszik meg ezen a téren azzal ami van. De nyilván fontos az is, ha már együtt vagyunk, akkor velem is foglalkozzon, ha már ott tartunk, hogy család, akkor ne csak hírből ismerjük, legyen fontos neki a család, ne hanyagolja.
2017. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól eltekintve, hogy a mérnök is beutazhatja az egész világot, és a magánéletben az üzletember is lehet laza, ezt választanám:

"mernok aki megbizhato csaladcentrikus"

A megbízható belőle a legfontosabb, de a barátom pont mérnöknek tanul. :D A család meg majd kiderül, ha mindketten felkészültünk erre. :3


21/L

2017. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha boldog a szakmájában és nem mamahotelben lakik közel a 30hoz.
2017. jún. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!