Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az pénz alapú érdekkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az pénz alapú érdekkapcsolatok hogy szoktak működni? A férfi rendesen költőpénzt ad a nőnek vagy csak fizet helyette mindenhol?

Figyelt kérdés
Nem akarok belevágni ilyesmibe, csak érdekel.
2017. jún. 25. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Is-is.
2017. jún. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akiket én ismerek, náluk így működik


A nőé a fullos társasházi nagy teraszos lakás. A nő rohan haza autóval, útközben bevásárol, majd megfőzi kis házikedvencánek a kímélő vacsorát, utána felkérdezi a leckéjét.


A nő diplomás, a fiú sportos és jóval fiatalabb, most készüla kreszvizsgájára. A nő néha kölcsönadja a saját autóját gyakorolni. Hozza viszi a családjához a kisfiút és így tovább.

2017. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs szabály.


Egy autósoktató ismerősöm pl a család mellett mindig tartotta valamelyik diáklányát. Ők mindig úgy intézték, mintha nem pénz alapú lenne. Elmentek bevásárolni, amit a csaj a kosárba tett, azt fizette. Vagy megkérte a lány, hogy mivel úgyis megy postára, befizetné e a telefonszámláját (persze a pénzt sosem kérte el a pasi).


A lányok igényei meg változtak, volt aki beérte kevesebbel is, volt aki még a tisztasági betétjét is ilyenkor vette meg, hogy ne kelljen egy fillért sem költenie.

2017. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
fizet mindenhol és utal havi 500at a kártyámra,persze emellett minden egyéb kiadást ő rendez. (Nyaralások, lakás, rezsi.) én főzök, háztartást vezetek, stb. nálunk ez igy megy 4 éve
2017. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azoknál akiket én ismerek (két pár).

A férfi dolgozik, az egyik párnál ötletem sincs hogy mit, talán nem is akarnám tudni. A másik pár férfi tagja céget vezet, megdolgozik a pénzéért, bár lehetnék irigy, mert apuci a nulláról alátett egy céget, de nem vagyok. Okos volt, jó ötlete volt, kapott hátszelet a megvalósításhoz és megy neki. Inkább elismerem!

Szóval van egy közös bankszámla, amihez van két kártya és az otthon "unatkozó" asszonykák intézik az olyan ügyes bajos dolgokat, mint bevásárlás, számla fizetés, önmegvalósítás és egyebek. Vagyis férfi tag pénzét asszonyka osztja be.

2017. jún. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
10e Ft egy menet. Havi 500nal ez 50 alkalom. Havonta 50x tehát napi 1.5* ugyanazt a nőt dugni penzert, nos ez nagyon béna üzlet.
2017. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6os ez jo, de annyiszor nem csináljuk már, átlag heti 2,ugyhogy nagyon jo az orabérem. :) nem mellékesen ő a férjem és még mindig nagyon szerelmes vagyok belé
2017. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"6os ez jo, de annyiszor nem csináljuk már, átlag heti 2,ugyhogy nagyon jo az orabérem. :) nem mellékesen ő a férjem és még mindig nagyon szerelmes vagyok belé"


Akkor minden rendben nálatok... csak a szövegértés nem megy, mert ugye ez pénz alapú érdekkapcsolatokról szólt...

2017. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A férfi fizeti a nő minden apró-cseprő dolgát (a rezsi már magától értetődő), a nő meg cserébe adja a testét. Ugyanaz, mint a kuncsaft-prosti kapcsolat, csak ezek hosszabb távúak és többe is kerülnek. Javaslom a "sugar daddy" kifejezést keresőszónak.
2017. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!