Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat, jó tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat, jó tanács?

Figyelt kérdés

Elvesztettem a kedvesem hibás döntéseket hoztam régebben és később saját magam áldozata is lettem ezáltal.

Közre játszott egy másik fél is akinek köszönhető mindez, direkt keresztbe tett nálunk.


Lehet nem kapom vissza már sosem mert minden erre utal.


Ti mit tennétek az én helyemben? Zaklatni nem szeretném, de félek hogy ő nem fog jelentkezni ha igen akkor lezárta.

Tudja hogy szeretem de nehéz elfoganom hogy ő már nincs nekem.



2017. jún. 26. 23:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Annyira tanultam mindenből csak mindig utólag okos az ember.

Ha nem érkezik válasz az sem baj legalább leírhattam mi az ami bánt :(

25/L

2017. jún. 26. 23:16
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudod nekem két évig volt egy kapcsolat legutòbb a végén amikor taliztunk már csal ültünk a kocsiban utána mondtam hogy legyen vége bele egyezett kiderült akkor már egy honapja volt valakije azóta férjhez ment már két éve ennek csak utána jöttem rá hogy szerettem sajnos már az utcán is elmegy mellettem mintha egy ismeretlen volnék furcsa az élet néha elgondolkodok rajta valakinek az életének egy szakaszát kitöltöd utána meg mintha az egész nem is lett volna.
2017. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne zaklasd, azzal csak rontanál a dolgokon. Ha jelentkezik, beszélgess vele! Ha nem, engedd el, gyászold meg, dolgozd fel! Addig kösd le magad valamivel, munka, tanulás, sport, hobbik, stb. Aztán ismerkedj, keress másik párt!
2017. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a másik oldal vagyok a 3-massal ellentétben.

Én az vagyok aki azt mondja, hogy egyszer élünk, szóval keresd fel beszélj vele, mert az is lehet, hogy még nem vesztetted el. Az is lehet, hogy rád vár.


Ha nem akkor legalább tudni fogod, hogy teljesen léezárta és akkor szépen lezárod te is.

2017. jún. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint olyan döntést hozz, amit belülről érzel, nem amit itt arctalan emberek javasolnak, pár kiragadott mondatból kifolyólag. A belső megérzésedre hallgass, semmi másra.
2017. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Olyan aranyosak vagyok. Köszönöm szépen mindenkinek.

Nem tudom mit mondd sokszor a szívem az a baj, mivel ez még friss dolog azt érzem néha ha megírom- elmondom neki újra az érzéseim azzal teszek kárt. Néha pedig azt érzem hogy lehet felesleges köröket futnék csak.

De ha nem teszem nem tudom meg.

2017. jún. 27. 09:39
 7/12 A kérdező kommentje:

* Néha pedig azt hogy lehet csak ez kellene hogy elmondjam neki újra

Én ennek is örülök hogy ezt kiírhattam valamilyen formában magamból.

2017. jún. 27. 09:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Mond el neki, semmit nem vesztess es meg az is lehet hogy nyersz vele, higgy nekem !
2017. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem írtam még rá és ő sem keresett azóta. Nagyon nagy lehet benne a harag felém pedig tudom hogy szeretett engem. Félek kezdeményezni leginkább a visszautasítástól félek de megérmemlem azt is. Csak nem értem hogy az elet miért nem ad új lehetőséget.
2017. jún. 27. 22:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Én hagynám az egészet a francba. Ha szakítottatok, nem ő volt "az Igazi" és kész-kalap.

Ne rágd magad, a szerelem feleannyit nem ér. Légy boldog, élvezd ki a szabadságodat, tölts le egy jó számítógépes játékot (pl. a Tyrian-t), ölj meg benne mindenkit, és használd ki, hogy azt tehetsz, amit akarsz!!!

2017. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!