Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » álmodtatok úgy egy másik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

álmodtatok úgy egy másik, létező, általatok ismert nőről, hogy közben párkapcsolatban éltek? Ilyenkor volt némi lelkifurdalásotok az álomból ébredve?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Vitrin.
2017. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok 5 éve párkapcsolatban és igen álmodtam már más férfiról akik általában ismerősök.

Egyáltalán nem volt lelkiismeret furdolasom mert ez csak egy álom, nem azért álmodok velük mert esetleg én szeretnék tőlük valamit vagy kívánnám őket.

Ha egy régi ismerőssel futottam össze a nap folyamán váltottunk pár szót vagy láttam valakiről egy képet a közösségi oldalról simán volt hogy azzal a személlyel álmodtam :)

2017. jún. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes.. Egy komolyabb pszichológus mondta, hogy megcsalni nem akkor csalja meg egy ember a társát, ha lefekszik valaki mással, hanem ha másokról ábrándozik. És az álmok legtöbbször abból jönnek amire sokszor gondol egy ember, ha nem is tudatosan, hanem tudat alatt.
2017. jún. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a kérdést kiegészíteném azzal, hogy romantikus és/vagy erotikus álmokra célzok természetesen.
2017. jún. 27. 02:04
 5/8 A kérdező kommentje:
3. válaszadó, pontosan, igazad van, erre céloztam én is.
2017. jún. 27. 02:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy vele álmodni, vagy róla álmodni. Az elsőnél alszunk ,a másodiknál ébren vagyunk. Itt páran keverik a fogalmakat vagy nem jól beszélik a magyart.

A kérdező is keveri, de ki lehet következtetni, h ő az alvás közben álomról beszél, azon meg nincs mit emészteni, agyi tevékenység eredménye.

2017. jún. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, mivel azonban amúgy nem érzek semmit az álombéli iránt, nem is volt "lelkifurdalás"...
2017. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pepitában vagyok ezzel így, volt már erotikus és romantikus álmom is más férfival, mint a párom, olyan 3-4. Az első után zihálva ébredtem, és baromira elszégyelltem magam, de aztán rájöttem, hogy az álmaimat nem én irányítom, és ettől nem szeretem kevésbé a párom.
2017. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!