Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hódítottatok-e már meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hódítottatok-e már meg olyan lányt aki évekig egy másik sráccal járt úgy, hogy titeket csak nagyon felületesen ismert azelőtt?

Figyelt kérdés

-ha igen kérlek írjátok , le hogy hogyan sikerült és meddig tartott utána a kapcsolatotok és mennyire működött jól , volteke megcsalások ?


23f vagyok , még nem volt barátnőm


2012. márc. 17. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hódítani országokat szoktak a hadvezérek.
2012. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hm...


a jelenlegi barátnőmnek volt pasija azaz kapcsolatban voltm ikor megismerkedtünk, Most már velem van.

11 hónapomba telt! 6 hónap! De az enyém lett!

- nem hajtottam rá nem voltam túl buzgó, szépen lassan türelmesen mindent, majd találkozgattunk, segítettem amiben tudtam, bemutatott a barátjának a párjának is engem mint havert, megismertem párját is, így nem volt gond a találka, majd egyre többet találkoztunk mert sokat volt egyedül, de soxor persze úgy h a srác nem volt otthon de a srác örült h megyek h a csaj nincs egyedül sokat, és hát a pasijának is segétkeztem amiben tudtam... :) így elnyertem a bizalmat!

Majd a csajjal egyre jobbra fordult mélyebbre, majd lett szex is, majd még 1 majd még 1, majd sokat beszélgettünk lelkizés egyebek...és végül rádöbbent h sz@r a kapcsolata nem az igazi és velem összejönne ha lehetne és tádámm...............de harcoltam érte sokáig!!!!

28/f

2012. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
( évfolyam tárnőm a kiszemelt, tudom szemétség más csajára hajtani , de az élet is szemét és embertelen velem akkor én miért legyek másmilyen valakivel szemben kit nem ismerek , nem kell félre érteni , mindenki kedvesnek , segítőkésznek ismer ki nem ismer nemet de... ebben a helyzetben ha nem vagyok kicsit önző a saját jövőmet is veszélyeztetem , egyébként is a sok kesergés miatt csapnivalóan megy néha a tanulás , próbálok nem gondolni rá de nem müködík tartalmasabb ideig ) nekem kb. 3,5 hónapom van végzésig
2012. márc. 17. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor hajrá!!!


figyelj rám sem lenne senki tekintettel! a csaj érdekel és a pasija nem és nem is ismerem éssss az ÉN boldogságom a tét! és lesz@rom kin gázolok át! Engem is lesz@rnának.


ERGO egyet értünk :)

2012. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

persze.

volt ilyen többször is.

diszkóban,pubban felcsíptem és vagy egyből hazavittem,vagy találkoztunk és úgy dugtam meg.

volt olyan is,hogy felmentem hozzá a pasija nyomta a kaputelefont,de azzal kocoltatta le,hogy csajos estét tart.

kapcsolatot alapból nem kezdek olyan jellemtelen nővel,aki megcsalja a pasiját.

megdugni viszont jó őket.

2012. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!