Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolat elején milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elején milyen gyakran találkozgattatok?

Figyelt kérdés
Az első hónapokra gondolok, ja és úgy, hogy kb 100-150 km van köztetek.

2017. júl. 2. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hétvégék max.
2017. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hétvégente, péntektől vasárnapig.

120 km

Most már együtt élünk

2017. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kéthente is elég. Legalább nem mennénk egymás agyára.
2017. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem mennek bele kapcsolatba valakivel aki ilyen messze van.
2017. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát gyerekek én 20-onévesen éjjel11-kor is elindultam Miskolcra, ha az ottani kedvesem rámtelefonált, hogy kíván :-)

Szóval amilyen gyakran csak lehet és vágysz a másikra :-)

Ha már az elején gondolkodik az ember, hogy menjek ? áááá nem inkább megnézem az X - Y meccset, akkor az a kapcsolat nem ér egy fillért se.

2017. júl. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Tekintve, hogy a kérdés a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában van, nem tartom helyénvalónak a távkapcsolatot. Tizenéves tinik körében még elmegy ez a van is valakim, meg nincs is, de felnőttek között nincs helye. Mindazonáltal én is belefutottam egy csodaszép szerelembe, és bizony a 100 km-es távolságot volt, hogy naponta kétszer tettem meg, annyira nem tudtam a csaj nélkül létezni.
2017. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Nem mindenki trilliárdos, hogy 100 (oda-vissza 200) km benzint elautózgasson.

2017. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

100 km hogy lenne már távkapcsolat? Ne vicceljetek, ez kocsival 1-2 óra. Sokkal jobb, mintha itt lakna a szomszédban és állandóan egymás seggében lennénk, hanyagolva a barátokat, családot, tanulást meg mindent...volt már ilyen kapcsolatban részem és sok ismerősöm is ilyenben van, ezek a tipikus "addig vagyunk barátok, amíg nincs kapcsolatom, aztán szarok a fejedre, míg nem szakítunk" emberek, na ebből nem kérek.

Nyilván majd az összeköltözés más téma lesz, de így az első hónapokban izgalmasabb és egészségesebb is, ha nem talizunk minden nap, legalábbis szerintem. Engem csak jobban feltüzel a dolog :D


Amúgy mi a párommal egyetemisták vagyunk, így az összeköltözés még amúgy is esélytelen lenne, a szüleinknél élünk(bár van kocsink és a pénz sem akadály, ez nyilván nagy könnyebbség).

2017. júl. 3. 16:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Na szóval az lemaradt, hogy mi átlag 2x találkozunk egy héten, akkor egész napokat, egymásnál is alszunk. Nekem ez így tökéletes és nem tudom, ez miért lenne távkapcsolatnak nevezhető...ha másik országban élne és havonta 1x taliznánk(vagy mégritkábban), na az az lenne, de olyanba nemis vágnék bele.
2017. júl. 3. 16:13
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát, ez így elég langymeleg pocsolya az én ízlésemhez. Én a viharos szenvedélyt szeretem, amikor nem tudsz a másik nélkül létezni se. Sok kapcsolatom volt, és mindig ezt kerestem, míg végre nagy sokára megtaláltam. Most, közelítve a 60-hoz már elcsitultak a viharok, boldogan, révbe érten élünk. Kettecskén, mert a gyerekeink már rég önállóak. De még most sem bírjuk hosszú távon a másik nélkül.
2017. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!