Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonévesek! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek! Ti milyen gyakran találkoztok a párotokkal?

Figyelt kérdés

És milyen messze laktok egymástól?

Mi 120 km-re lakunk és heti átlag 2x találkozunk, de akkor egész napra, egymásnál is alszunk.

21L és 24F



2017. júl. 1. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én 21 vagyok a párom 23 és már egyutt élunk tobb mint fél éve ,vannak konfliktusok de mindig meg beszéljul... azt hiszem kolcsonos a szeretet :)
2017. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A munkája miatt heti 1-2x , de akkor ott is alszom. 20/L ő 31/F
2017. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy 90 km-re lakik tőlem. #2 voltam.
2017. júl. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
250 km-re lakok a barátomtól és minden hétvégén megyek hozzá, mert ő hétvégén is dolgozik, így ő hozzám ritkábban tud jönni, ami nekem nem is annyira baj, mert nekem jár 90% kedvezmény utazásra, barátom meg nem szeret tömegközlekedni mert tömegiszonya van. Egyedül akkor nem találkoztunk 2 hétvégén amikor érettségire készültem még tavaly.
2017. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Heti 2-3-szor, de úgy, hogy ott szoktam aludni, és másnap egész nap ott vagyok vagy együtt csinálunk vmit, ha nincs más dolgom, szóval a hétből 3-4 napot együtt szoktunk lenni általában.

Amúgy egy városban lakunk, kb 5 km-re egymástól.

2017. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Picur888 válasza:

Mi is már együtt élünk a párommal, három éve, igy munka után minden nap találkozunk, nyaralni is együtt megyünk. :)

Akkor vagyunk külön, ha ritkán talizik a kollégákkal, vagy ha haza megyünk a szülőkhöz és testvérekhez. :-D

24/N és 25/F

2017. júl. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Huszonévesen már nem kellene a távkapcsolatot erőltetni.
2017. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 nehéz lenne összeköltözni, mikor még tanulunk.
2017. júl. 2. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!