Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret, vagy csak ha "ló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, vagy csak ha "ló nincs, a szamár is jó" elven van?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja vagyok együt a párommal. Már ismerjük egymás családját is. Viszont a munkaprogramja az olyan, hogy 2 napot dolgozik, 2-t szabad. Pincér egy forgalmas helyen. S egyik nap pihen, oké, de a másik nap sokszor lusta eljönni a város végéből a központra, hogy találkozzunk (mert ugye lány létemre mindig nem mehet ki azért). Most 2 napja megbeszéltük, hogy anyuékkal lemegyünk a nyaralónkhoz egyet sütni s másnap hazajönni. Erre fel, most beköpi, hogy neki a munkahelyén szülinapozni kell, amit állítólag ma tudott meg, s az apjának segíteni fát rakni. Úgy érzem sokszor, hogyha ló nincs a szamár is megteszi. Meg még volt 1-2 húzása ( ilyen h 1 napig eszébe se juttam pl) de mikor együtt vagyunk, minden szép meg jó. Nem tudok kiigazodni rajta. Próbáltam megbeszélni vele, de a válasza, hogy csak fáradt, de szeret. Nem tudom. Kérlek segítsetek :(

2017. júl. 4. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A leveledben foglaltak alapján nehéz véleményt írni, hiszen Te, aki átéled ezeket a történéseket sem tudod,hogy vajon mit is érezhet.


Lehet,hogy tényleg fáradt, ahogy leírod elég elfoglalt lehet a munkájában és a szabadnapjain is.Az 1 hónap együtt töltött idő még kevés ahhoz,hogy kiismerd,megismered.

2017. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szülinap lehet, hogy kamu, de fát rakni nyugodtan segíthetsz nekik. Remek közös program, erősíti a testet és felüdíti a lelket.

30/f

2017. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ez a szülinap is meg a fa elrakás is holnap lesz, pont, mint a szüleimmel a sütés, amit ugye 2 napja tud.
2017. júl. 4. 19:23
 4/6 A kérdező kommentje:
S ilyenkor az fut át az agyamon, hogy csak kifogást keres. Ezért vagyok tanácstalan, s ezért kerdem, hogy egy kívülálló hogy látja a helyzetet.
2017. júl. 4. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, az én páromnak is voltak ilyen "dolgai", viszont már 4 éve együtt vagyunk, és visszatekintve, tényleg fáradt volt, de ennek ellenére nagyon szeret, szeretett. Nálunk közre játszott, hogy tudatosabban állt hozzá a kapcsolatunkhoz, nem "ment el az esze", hogy akkor Úristen, non-stop 24 együtt - mert egy előző kapcsolatával igen ráfázott.

20L

2017. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sztem várj még csak 1hónapja jártok!Ha kb félév utàn is ezt csinàlja akkor van a baj!
2017. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!