Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van valakije, mégis állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakije, mégis állandóan azt mondja szeret?!

Figyelt kérdés

Nagyon mély a kapcsolat közöttünk, nagyon megnyilt irányomba.

Szexkapcsolatunk volt, én többet éreztem, ő állítása szerint nem (bár végig máshogy éreztem), ezért véget vetettünk neki, ő pedig összejött valakivel.

Szerintem nagyon szereti.

De... engem szeretget, ölelget, puszilgat, és 10 percenként elmondja mennyire szeret (persze barátságból..) de nekem ez így akkor is furcsa.

Ha nekem lenne egy párom, nem viselném el, hogy így viselkedjen mással "barátságból".

Még mindig úgy érzem, talán mégis több volt ez a másik dolalról is, mint csupán szex.

Vagy tévedek?!

Egyébként nem az a szórakozós típus, amit tesz azt őszintén teszi, maximum nem annak szánja.

Mással nem ilyen egyébként, nekem nyílt meg a legjobban eddigi élete során. És mást nem szeretget (a párján kívül).


2017. júl. 1. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes figura.

Képmutatónak mondanám.

Ha olyan jó neki a párjával akkor mit fogdos téged?

Barátság ide vagy oda

Az ember tudja már melyik gesztus mit jelent.

Vagy simán csak 2 vasat tart a tűzben.

A gátlástalanok őszinték egyébként.

Ne várj tőle semmit

2017. júl. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet jegyezz meg, es sok fejtorestol megkimeled magadat a jovoben: nincsenek ketertelmu jelek, akarmik. Ha a pasi veled akar lenni, szerelmes beled, akkor elhiv randizni, viragot visz, bemutat az anyukajanak, es vilagga kurtoli mindenhol, hogy "igen, ez az a lany!", nem pedig beledurit, majd otthagy, es osszejon valaki massal. Ideje tovabblepned, ez a pasi max a korabbi lyuk titulusudra biztositana be insegesebb napokra.
2017. júl. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy szavát nem hinném el!Csak szórakozik veled,és ez olyan világos,mint a nap.Tök mindegy,mit mondott,hogy játszotta meg magát,a tények makacs dolgok.Ahogy az előző kommentelő ìrta,aki szeret,az bizony felvállal.
2017. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg volt rá az okunk, hogy miért ne vállaljuk fel egymást! Kölcsönös volt, amit nem szeretnék részletezni, szóval ne ebbe keressétek a kulcsot hozzá.

Bonyolult, és nincs jelentősége most ebbe bele menni.


Az új emberkével ilyen szempontból egyszerűbb, mert nem áll fenn az a probléma ami nálunk volt. Felvállalhatja.


És egyébként barátok vagyunk régóta, ismerem a családját, közös a társaság. Szóval tényleg nem a felvállalás volt a gond, hanem, hogy azt mondta nem szeret miközben mást éreztem.

2017. júl. 2. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Férfi. A szexet és a szerelemet külön tudja választani..nekem is volt ilyen 7x-re szakítunk pár hónapja azt mondta minden porcikám imádja! És én is azt éreztem hogy szeret közben nem akart kapcsolatot.

Menekülj amíg tudsz, saját magad tönkrevágod, és közben elmennek melletted a potenciális lehetőségek!

Írhatsz privit is két évig csináltam ezt:(

2017. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!