Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jönnek be a melankolikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be a melankolikus, szomorkás hangulatú lányok?

Figyelt kérdés
Azt hogy bírom ha egy lány szemüveges annak gondolom az a oka hogy én is az vagyok,csak én nem hordom,de arra lettem figyelmes hogy a szomorkás lányok jönnek be nagyon,nem tudom miért mert én alapból egy elég jókedvű néha komolytalan srác vagyok.
2017. júl. 5. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A melankólikusokat én is bírom, főleg ha "dárkosok" (Bítldzsúz rajzfilmben a csajszi)
2017. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ilyem vagyok, de ezért és a duciságom miatt levegőnek néznek a férfiak.
2017. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy csak rossz helyen keresgélsz :)
2017. júl. 5. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:

#2


Senki nem tiltja meg, hogy mozogj, márcsak az egészséged érdekében is. Én is kövér vagyok, én is kénytelen vagyok "dupla adag tornaórát" tartani magamnak heti 3-4 alkalommal...


Csak elkezdeni nehéz.

2017. júl. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért a kövérség se mindig kövérség,100 kiló egészségtelen,de szerintem 60-70 kiló egy nőn nem áll rosszul.
2017. júl. 5. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:

A szemüveg sokaknak bejön, ad az embernek egy komoly/okos/kissé ártatlan karaktert, kerettől függően. :D Utálom magamon, mégis a közösségi oldalakon toronymagasan a szemüveges képeimet kedvelik, meg mindenki noszogat, hogy hordjam. Szóval nem biztos, hogy csak amiatt, mert te is az vagy.:)


A másik szerintem azért van, mert (bármilyen csúnyán is hangzik, ne vedd sértésnek) szeretsz mellette erősnek tűnni gondolom, vagy fölötte állni úgymond, azáltal, hogy "vigasztalgathatod" meg törődhetsz vele. Legalábbis nekem az jön le ebből, hogy vágysz arra a törékenységre, meg arra, hogy beléd kapaszkodjon úgymond és "te tedd szebbé a napját". Szerintem emiatt van.

2017. júl. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na utolsó az lehet,mert alapvetően nem a súly hanem a lelke tesz törékenyé egy lányt,én meg elismerem tényleg jó ha én aranyozombe valaki napját :)
2017. júl. 6. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!