Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, randiztatok rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, randiztatok rossz kedvű, melankolikus pasival? Ha igen mellettetek boldogabb lett?

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Igen, randiztam. Neki jobb kedve lett, nekem párhuzamosan pedig rosszabb. Nem lett jó vége.

Egyébként nem kell, hogy túláradó életöröm és állandó optimizmus sugározzon valakiből, mindenkinek vannak rossz napjai. De a tartós melankóliájára magában kell keresnie a gyógyírt, nem bennem.

2017. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

háhh ne reméld...

az iylen srác senkinek sem kell :D az élet nem egy film ahol a búvalbélelt feketeinges sorozatgyilkosra rámászik egy bomba nő...

ha mogorva kedvedlen, depis vagy, az egyetlen lányak sem fog soha tetszeni.

ösztönösen a derűs, sokat mosolygó, közvetlen embereket keresik.

2017. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem is eggyel. Mivel a melankólia érzelemmentességgel is járt együtt, a hűség és az irántam való őszinte szerelem nem volt az erősségük. Szerintem boldogabbak sem lettek, az egyikükön akkor láttam jókedvet, amikor elkezdett antidepresszánst szedni (kb. 5 hónapra rá észleltem, hogy derűsebb).
2017. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Igen, es boldogabb nem lett, csak egyel kevesebb olyan dolog volt, ami miatt rosszul erezte magat. De egy kapcsolattol nem oldodik meg az ember minden gondja, nem ez a megoldas semmire. Nekem sem volt jo mellette egy ido utan, nyilvan egyreszt ezert is lett vege. A jelenlegi parom cseppet sem melankolikus, a legnagyobb gondja az eletben kb ha neha nehezebb napja van a munkaban, de olyankor is kepes a normalis viselkedesre. Vele jol tudjuk erezni magunkat, tud a kapcsolatunkkal foglalkozni, a melankolikus exeim meg leginkabb csak sajat magukkal tudtak.
2017. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rossz kedvű néha az nem gond mert mindenkinek lehetnek rossz napjai de ha pl nem velem ossza meg hanem fêlre vonul és ezt gyakran csinàlja na az olyannal nem lehet mit kezdeni mégha felviditanàm nem biztos hogy abban a helyzetben vevő lenne rà !
2017. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!