Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek?! Életfuggo

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Életfuggo

Figyelt kérdés
Mit kéne tennem? Mert nem birom ezt a nyomást és önkos leszek! A barátnommel voltak veszekedéseink és a legtobbszor nekem szokott esni ut, vr, van amikor folytogat stb csomo más dolog.. és én megvédem magam, és igy pár folt lett a testén.. (amik pár napon belul elmultak) a multkor kapott egy érzelmi rohamott mert nemtudja elfogadni hogy innen mennyen haza és hagyuk ezt abba! (Már majdnem 3 hónapja él velunk, az elso hónapra hozott 40ezer forinttot, de utána semmit és így hogy csak kenyeret tudunk venni szint!!!) Amikor kihivtuk a mentőket a pánikrohamra akkor szinte csak afelol érdeklodtek hogy mik azok a foltok rajta.. én meg ő is mondta hogy dulakodtunk (a lábán volt pár kés csik, végighuzta a lábán a kés végét pászor, szerencsére nem vágta fel, már egy tucatszor monta hogy öngykos fog lenni, és egy jópárszor bizonyitani is akarta!) A mento bevitte az ugyeletre kivizsgálták stb csináltak látleletett. Pár napon elmulo foltok, egy csomoan mondták hogy tegyen feljelentést de ő nem tett, az leszarták hogy ő pont ugyan ezt csinálta velem csak nekem a folytogatás nem látszik meg, meg az utések meg stb-ik sem anyira.. de a testen vérere van karmolva.. a rendorség kozben kijott "megkérdezni" hogy mi volt. Elmondtam hogy mi volt, leszarták, "az csak pár karmolás" hozzám is akart érni.. a véres karmoráshoz.. meg leférztek, leidiáztak stb meg kérdezték hogy a bortonbe akarok megrodni? Mondták ha még egyszer kikell jonniuk nagy baj lesz.. meg hogy este vissza jonnek, nem jottek. Hazudott a rendorség!! Aztán hazajottek az ugyeletrol az anyám meg a barátnom és elmondtam neki hogy mi volt meg ő is nekem.. 1 óránk volt még mielott az anyja jon érte.. átbeszéltuk az egészet stb aztán a végefelé már olelkeztuk és csokoloztunk.. elvitte a haza anyukája kozbe beszélgettunk folyton aztán amikor hazament, kozben az anyja egyik rendor ismerose brfks megyfenyegettet hogy most indultak ide jonnek és nagyon megvernek stb (nagy darab kétszekrényes csávo, meg gondolom akikel jott volna az is.. elmondtam a családomnak hogy mit írt ez a csávo, kozben a barátnom hazaért és videohivásoztunk tobb óráig, anyám felhivta a rendorségez hogy mit mondot a csávo mivel fenyeget és mondták majd akkor hivjuk ki oket ha ott lesznek, egész este féltem hogy a rendorok vagy ez a csávo idejon és végig videohivásuztunk. Aztán megbeszéltuk hogy reggel visszajon hozzám hogyha nemcsinálja a szarságokat nem bánt a saját otthonomba stb egy hangos szot se, semmit csak élvezziuk egymás társaságát, oké pesten mászkáltunk és a nap vége felé haza jottunk, megengedtem neki hogy ujra vissza johessen úgy is amiket csinált biztam benne nagyon hogy már nemlesz semmi, és nemis lett, de pár nap után már kezdte szép lassan elorrol picikét felemelte a hangját, anyira olel az ágyon hogy nemtudok mozdulni, nemtudok kiszabadulni tole és hiába mondon nemérdekli pedig csak szépen megkéne beszélni, annyi lenne.. de ot nemérdekelte, oké ráhagytam, kiítam egy ongyilkág kapcsolatos kérdést hogy, hogy lehetne gyorsan és fájdalommentesen megoi magam. Mert ezt nembirom és érdeket ha a kozel jovobe megkéne tegyen hogyan tegyen.. erre ő mondta hogy nemfogja végignézni hogy megolom magam, meg toroljem ki a kérdés stb.. mondtam hogy nem, és erre ő megfogja a kést és a nyakához tartja és mondja hogy nemfogja végignézni hogy meghalok.. amikor csak egy kérdés írtam ki és csak a legrosszab esettbe tenném meg.. aztán végul letette a kést és mondtam anyámnak hogy mivolt hogyvolt stb elkell mennie vissza.. mert aztbeszéltuk meg.. nemment, nemakar, anyát is hivtam elmondtam mivolt amedig a konyhába beszélt anyámmal a barátnőm, az anyja mondta hogy ellenem feljelentés fog tenni, meg hogy a családomnak meg nekem nagyon rossz lesz. Meg beszélt ugyvéddel meg stb.. (egy pár napon elmulo pár folt miatt) amitt ő is okozott nekem meg rengeteg mást is, de az mind1 az nemfontos! A lányának adtam a telefont mert kérte hogy adjan oda, beszélgettek stb aztán nyugilett és probáltuk élvezni a napot, meg mondtam neki ezt a dolgot hogy hogy mit mondott az anyja stb átbeszéltunk de a végefelé már nemérdekelte mert nem vele van ez az egész amit ő kreárt nekem és így nemérdekli anyira, de halál komolyan mondta hogy bármi bajom lenne akár jogi akár valakit rám kuldenének akkor öngyios lesz!!! Nemtudom mennyire igaz de 80% szerintem az esélye hogy igen 20% hogy neem. Aztán másnap is elvoltunk stb aztán a nagyapja hívta.. az elején mégcsak szépen mondta melozni meg otthon lesz-e nyáron( az utolsó nyarán) meg ilyenek aztán rátért a lényegre hogy engem felfog jelenteni az anyja a barátnom mondta mivolt stb de amitt ő tett velem azt leszarják hogy lányuk mit csinált velem, de amit én azt nem.. monta hogy ő nemtesz feljelentést mert ez semmi sem volt csak pár folt ami napokon belul elmult(akkor már nemis volt rajta semmi) de mondta az anyja hogy megteszi stb meg hogy max egy priuszom lesz!! Egy dulakodás miatt ami miatt mindketten hibások vagyunk és ő kezdeményezte. A nap "elvoltunk" és tiszta i Igeg voltam, hogy ilyen megtorténhet ő meg félig érdekelte félig ahogy látram rajta lesrta, csak az számit neki hogy a "szerelmével" legyen Aztán másnap ezeket beszéltuk meg mondtam mi ez infantilis hulyeség amit csinált nekem stb ő tehet mindenrol stb stb.. aztán minden ruháját(szinte az össsze itt volt) rádobált az ágyra, minden egyes dolgot amit ide hozzot azt is oda dobálta az ágyra és mondta hogy megy haza, én tudtam hogy nemfog haza csak csinálja.. aztán anyjával beszélgetet, kiment a kert végébe és ott elég hangosan beszélt az anyjával és azok akik ott mentek el eléggé hangosan hallották hogy mit mondott, veszekedett vele stb megint mondta a feljelentést stbt meg hogy engem mennyire szeret meg ilyenek, de azt leszarja hogy én mit gondolok mit érzek hogy ennyi rosszat tett velem.. aztán amikor befejezte az anyjával a beszélgetést akkor, Bejottunk a szobába és csonbe szotlanul nyomkodtuk a saját telefonunkat, én meséltem hivásba egyik barátnojének hogy mit van itt, ő meg a volt szeretojével beszélgetett akivel párszol volt.. bunozo, volt bortonben stb nagyon balhés, csak úgy verekedett/vert meg vertek meg rengetek embert csak úgy, raboltak ki és még rengetek hasonlo dolog.. És neki mesélt mik voltak, az meg egybol mondta hogy szarrá ver engem stb meg ide jon mondjam meg a cimet (ezeket az ő telefonjába láttam mert oda adta a telefont meg néztem hogy mit ír. Meg hogy a családom nemfog felismerni úgy megfognak verni meg eltorni mindenem meg stb ilyenek és ehez hasonlo dolgok.. Meg kérdezte is tollem a daniella hogy megadja-e a cimet neki?!! Aki a "legjobban szeret" ilyet mer kiejteni a száján.. de nemmondta el, de az a csávo mondta hogy a rendor barátjátol megkérdezni és meglesz a cím.. Szóval kurvóó, annyi gondot okozott nekem hogy az már elviselhetetlen, az anyja, nagyszulei azz mondták neki és ezt nekem elmondta hogyha ő meghlna akkor engem meg a családomat megnek!!! Szóval hogyha öngyilkos lesz itt vagy váluk mert elegem van belolle és azt akarnám hogy ne legyen már az életem része és ezt nembirná ki akkor nekem lenne rossz ha ő lenne magával valamit.. az elso jópár hétbe pedig enyre jobban és jobban kezdtem elhinni hogy kiment ebbol a pokolbol(a szegénység legrosszabb része, az emberektol valo félelem, a világtol valo félelem maga úgy az élettol a rettegés.. azthittem ő majd segit és kitudok torni ebbol az egészbol és végre élni fogok!! Egy csodaszép lánnyal, de picit sem így lett pont az ellenkezője ez amit okozott nekem és kitudja milehet belole nagyon sinám elképzelhető hogy nagyon iszonyat rossz, vagy jogi uton vagy valakit/kiket rámkuldenek és szinte halára vernek és olyan károsodásokat okoznak hogy azt senkinek se lehet kivánni.. Pedig én anyira akarom/akartam. Olyan szép és jó lett volna, de a lánny nem normáris és ezt ő is tudja.. ez olyan borzasztó hogy az egész életem során nemvolt senkim és semmi emberi és sociális kapcsolatom és ő jott és elvarázsolt és ez lett, És a pokolbol bárhonnan is nézuk csak rossz volt, sikerult még rosszabbá tegye!!.. rendorséggel soha nem is beszéltem és miatta igen és ahogy beszéltek velem.. anyira jó lett volna ANYIRA de nem ez tortént, hanem pont az ellenkezoje!! És ha elis menne akkor is folyamatosan félnem kell hogy kapom a papirt hogy az anyja ezt csinálja, vagy hogy ide jonnek páran a házhoz és nagyon rossz dolgokat tesznek!! És az anyám ezeket nemfogja fel! Se a nagyanyám!!! Ha haza menne nagyon sinám elképzelheto hogy megoni magát, meg akkor is szeretem vagyon de ezek nem!!!! Nem, nem, nem!!! Mennyire igazságtalan ez az egész!!? Teljesen infantilis és abszurd. És ha valami torténne akkor én azt nem fogok kibirni! Öngykos legyek, miatta. Amit tett azok miatt, amit rám uszitott, ez az egész, nem torténhet meg, és annyi mindent nem mondtam el!! Remélem a lényeget leírtam! Nagyon szeretlek titeket de nagyon simán elképzelheto hogy ezek miatt, amiket tett stb MEG FOGOM OI MAGAM. Simán ide johetnek és nagyon iszonyat durván megverhetnek, vagy a családja rokonai vagy az ő ismerosi... vagy valsmi jogi dolog, egy semmi miatt!! EZ ANYIRA IGAZSÁGTALAN!!! nagyon szeretlek titeket! Nagyon sinám elképzelheto hogy nem fogom már élni hamarosan!!!!!

2017. júl. 6. 13:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! Nehezen vettem rá magam, hogy elolvassam. Tényleg elég rossz és kilátástalan szituáció, amit (szerintem) radikális lépésekkel lehet csak megoldani.. Gondolok arra, hogy a saját érdekedben, MINDENKÉPP szakíts meg ezzel a nővel és családjával minden kapcsolatot. A saját érdekedben :) Ha tudsz költözz el otthonról. Semmiképpen ne foglalkozz ezekkel az emberekkel, nem érnek semennyit :) Csodás életed lehet még, csak lépj le :) Sosem késő újrakezdeni... Attól meg ne félj hogy öngyilkos lesz. ismertem egy ilyen párt mint ti, vagdosódás meg fenyegetőzés.. Szétmentek, sírtak egy hónapig és azóta boldogan élnek külön- külön :) Mint írtam ez egy szar szitu, de ennél már csak fentebb van.
2017. júl. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Na jo kedves holgyeim es uraim. Eloszor is en vagyok a bizonyos "baratno".

Masodszor. Amit a kedves parom leirt az enyhen szolva edes tulzas. Azt nem emlitette h nem mindig en kezdtem a veszekedeseket, hogy lekiekben folyton terrorizalt es megalazott, azt hogy mivel senkije(!!!) sincs en karoltam fel 21 es 1/2 evesen mert 6 eve nem mozdul ki otthonrol. Az utcara nem mer ki menni, csak egesz nap ul az omladozo hazuk szobajaban(mielott jottem meg a rendonyt se huzta fel az ajtot zar(j)ta es szekrennyel torlaszolta el), en kezdtem el kihuzni a xarbol. Torodtem vele szeretgettem, dolgokkal halmoztam el, sutottem neki, ha remalma volt hozza bujtam, hogy megnyugtassam. Igaz h nemileg ertekelte, de tudjatok ezt mind h viszonozta? Allandoan a lelkembe taposott, szidott engem es az edesanyamat is. Amit persze nem turtem el, ezert megutottem, mire a vissza valasz az volt h beleoklozott a labamba amibol verekedesek lettek en fojtogattam o pofozott stb. Igen tenyleg tele voltam hematomakkal amik hamar elmultak, az is igaz h szetkarmoltam, de amiket csinal az turhetetlen! Anyam igy se csipi tulsagosan(sot mostmar semennyire) hiaba probaltam a jo tulajdonsagait felhozni rola anyamnak ugy eleg nehez ha a faxarol kuldozget kepet. Ki van akadva h en a volt "szeretommel" beszelek(raadasul semmi olyanrol!!!), amikor o chatrouletten mutogatja a micsodajat es mindenfele facebookos csajnak elkuldozgeti. Akkor kerdem en melyik is a rosszabb?

Egyszer azert vesztunk ossze h en majdnem lefekudtem egy sraccal AZELOTT h vele osszejottem volna. Szerintetek ez normalis? Az osszes fiu ismerosom letoroltem facebookrol es kb cs a sulis tarsaim hagytam meg h veletlenul se hihesse azt h en megcsalom. Raadasul eszem agaban sem lenne mert imadom ezt az idiotat! Tul kicsi a szerszama es emiatt nem tud elmenni. Emiatt persze engem hibaztat h en tul tag vagyok(csak egy normal meretu 16,5es kb 4,5os meretekkel rendelkezo exbaratommal voltam(marmint aki elm "kitagitott")az o 14,5es lapos es vekony faxahoz kepest). Folyton azt mondja h tag vagyok, pedig itt gyakorin is azt irjak h nincs olyan h tag pi.na es vele van a baj.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Termeszetesen ezert mind engem hibaztat es folyton azzal jon h hmmm de jo lenne egy friss szuz 12eves pu.nci es h en cs egy szetbaxott qrva vagyok. Ezek utan csodalkozik h neki esek?!

Egyszer osszevesztunk es elkezdett o(!) fojtogatni es adott egy pofont, amitol kaptam egy hiperventillacios rohamot es rovid, ideiglenes tudatvesztest. Utana azt mondta folyton csak azt kerdezgettem hol vagyok es megallas nelkul sirva orditottam.

Lassan egy hete megint osszevesztunk vmi xarsagon es kizart a szobajabol. Odaalltam az ajtofelfaja melle es mondtam h engedjen be. Erre azt hazudja az anyjaeknak h en feszegetem az ajtajat. Mondta h takar.odjak onnan. Erre mondtam h nem es h engedjen be. Erre lelokott a foldre es a labamnal fogva vonszolt vegig a padlon en meg kenyszerembe az ott levo szekrenybe kapaszkodtam h ne tudjon tovabb huzni ami hatasara tiszta folt es horzsolas lettem. Mikor felalltam pedig elkezdte erobol taposni a labujjaim. Csak azt vettem eszre h folyik a nagylabujjambol a ver. Nem tudtam h a szekreny sertette e fel vagy o taposta addig de a ver lattan kb 20mpre elajultam es a foldre terultem. Az eszmeletem visszatert, de nem birtam felkelni a padlorol. Az anyjaek mentot hivtak emiatt. Az ertekeim rendben voltak a mentosok szerint, de mindenem zsibbadt a beszed nehezen ment egy jo par oraig. Vettek latleletet a foltjaimrol es a rohamom kb le is xartak. En mondtam h nem teszek feljelentest ellene. A mentos csaj azt mondta ha anyam elvisz akkor o se tesz hivatalbol. Elvitt. Aztan anyam ismerose mint mar o is irta elkedzte fenyegetni h idejon es megveri. En ilyen ijedtnek meg nem lattam mint akkor ejjel(en persze otthon voltam vidiztunk uh meg se vedhettem volna).

Mondtam neki h masnap visszamegyek. Anyam azt a feltetelt szabta ki h ne menjek haza ameddig nem szakitok vele vegleg. Mondtam h oke leadtam a lakaskulcsom eljottem hozza de anyam orrara kotottem h mivel en elfogadtam a felteteleit hagyjon minket beken. Erre valamelyik nap a parom(aki bezselt anyammal) es a nagyapam is mondja h ot fel fogja anyam jelenteni ha nem megyek haza a heten. Mondom anyamnak h ez zsarolas es igazsagtalan foleg ugy h en betartottam a megallapodasunk rameso reszet. De cs azt szajkozza h ezt meg atgonodlja mert nem akarja h a parom halalra verjen. Hiaba mondtam neki h a mentos eset utan mindketten magunkba szalltunk es egy rossz szo nem hagyja el a szankat le se xarja. Emiatt persze a parom engem hibaztat, sot mindenert!!! Tudom h en sem vagyok artatlan de konyorgom az eremnek ket oldala van...!

Es igen beszelek a volt szeretommel, mert kb csak o maradt nekem mint barat(a korabbiakban csalodtam) es csak azt meseltem neki h mit tett velem a srac. Azert is engem okol ha megoli magat az en hibam lesz. Es akkor csodalkozik h nekem miert megy el az eletkedvem a pic.saba. Mondtam neki inkabb en halok meg elobb minthogy ongyi legyen a szemem lattara. Es persze ez is es minden mas is az en hibam...

2017. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Raadasul az sem igaz h miattam volt elso izben dolga a zsarukkal


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2017. júl. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
első vagyok. még mindig azt mondom hogy hagyjátok egymást! ez nem jó senkinek.
2017. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj segítséget szakembertől ( pszichomókus), mert annxi sz.r gyűlt benned össze, hogy időzített bomba vagy...a csajod ugyancsak...a kapcsolatot felejtsd el, de gyorsan....
2017. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lehet ezt kéne.
2017. júl. 6. 15:13
 7/12 anonim válasza:
Bele vagytok fásulva egymásba.. Mérgező ez már nektek és a környezeteteknek. Kérdező, foglald le magad. menj dolgozni!
2017. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintèn remèlem egy troll vagy 2 db profillal.


Anennyiben nem, tènyleg hagyjátok egymás :/

2017. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettotoknek a pszichiatrian lenne a helye.
2017. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

0. Az öngyilkosság NEM megoldás. Amíg élsz, tudsz változtatni. Változtass!


1. Kezdjétek azzal, hogy azonnal, végérvényesen és teljesen szakítotok. Ne álljatok bosszút, ne uszítsatok másokat, ne követeljetek semmit, csak hagyjátok egymást és egymás családját békén. Ez a kapcsolat nem hoz mást, csak kárt és szenvedést.


2. Keressetek segítséget!

2017. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!