Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne neki megírni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne neki megírni? Vagy csak magamat járatom le?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akit megszerettem szerelmes vagyok belé,ő ezt nem tudja,de barátzónába rakott,nem értem miért,azóta nem beszéltünk,nem is kerestem,de ő se,mert nagyon rossz lenne látni. Érdemes lenne megírni,hogy szeretem? ,aki gondolja leírom hosszabban priviben. Írjon rám,aki kíváncsi rá.
2017. júl. 7. 18:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne írj ilyet azért, hogy hátha a másik így vonzódni kezdene hozzád. Ilyen nincs! Legfeljebb bonlondot csinálsz magadból, vagy olyan helyzetbe hozod magad, amiben könnyen kihasználhatnak...
2017. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már igy is kihasznált,nem azt akarom írni,hogy szeretlek,hanem hogy tudtalak volna szeretni
2017. júl. 7. 18:49
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis, minek tennél ilyet???
2017. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos sok értelme nincs.
2017. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mióta nem beszéltek?
2017. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Miért akarod egy szánalmas csúszómászóvá alázni magad valaki olyanért, akinek nem kellesz és aki kihasznált? Mégis mit akarsz ezzel elérni?
2017. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
egy patronra voltál jó és csa
2017. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nehogy írj!
2017. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Drága,ne alázd meg magad!Volt egy időszakom régebben,mikor én is hittem abban,hogy megváltoztathatom a dolgokat.Semmi értelme nem volt,csak körberöhögött,miután sz...rrá alázott.Ne tedd,nem éri meg!!!
2017. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem már mindegy
2017. júl. 7. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!