Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes együtt lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes együtt lenni egy olyan férfival, akivel naponta találkozol, keveset (1 v.2 óra) vagytok együtt, de nem tudja a nap többi részében mondani/megírni, hogy szeretlek, vagy hiányzol?

Figyelt kérdés
És ez több mint fél éve van. Azzal magyarázkodik mindig, hogy a férfiak nem írkálnak mindig ilyet, mert természetes, hogy szeretik a nőt. De nekem kell, hogy legalább egyszer tudassa velem, hiányzom neki.
2008. márc. 10. 21:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt, bocsánat.

Elsősorban férfi válaszra lennék kíváncsi, hogy ez tényleg így van-e és törődjek bele, vagy keresnem kéne más valakit.

2008. márc. 10. 21:57
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Örök dilemma. A pasik így működnek és kész. A csajok több törődésre és odafigyelésre vágynak, de ugyanakkor azt sem szeretik, ha túlságosan rájuk akaszkodunk. Az aranyközéputat pedig nehéz megtalálni... szerintem.


Ne erőszakold ki, hogy írjon. Írj neki előbb te és kész.

2008. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Inkább ne említsd neki, hogy ez a bajod mert már csak azért sem fog írni vagy hívni. Hagyd, hogy magától jöjjön rá!!!
2008. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen esetben hogy naponta találkoztok, akkor a férfiaknak szerintem elég ritkán jut eszükbe hogy ilyesmit írjanak. Mert úgy vannak vele hogy úgyis nem sokára látom,akkor meg mit írkáljak neki hogy hiányzik?


Írj neki te előbb!

vagy esetleg próbáld ki hogy 1-2napot kihagytok, nem találkoztok így jobban lesz oka azt írni hogy hiányzol neki.

2008. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tényleg minden nap találkoztok, akkor biztos Ő is úgy van vele, hogy "nemrég váltunk el, nemsokára újból találkozunk"... "majd akkor beszélünk, elmesélem neki ezt-azt".

Egész jó ötlet, hogy hagyjatok ki egy-két napot, és meglátod ír-e.

2008. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nem fog írni.

ha nem veled van, mással foglalkozik, amikor veled van, akkor meg veled. Nem tud egyszerre két dolgot csinálni.

Sőt mi több, bizonyos mértékig még zavarja is, ha te keresed, ugyanis kizökkented.

Te mint nő tudsz egyszerre több dolgot is csinálni, a férfi nem.

2008. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel most nekem is rengeteget segítettetek! Ugyan eza bajom, ugyan ennyi ideje vagyunk együtt!! köszönöm :) klyd
2008. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tade ***** válasza:
100%
Szia! Nalunk meg pont forditva van. A baratom szinte majd minden nap mondja, hogy szeretlek...mi 4 evig eltunk tavkapcsolatba es 1 eve elunk egyutt...de a szerelmunk semmit nem valtozott...ugyanugy minden nap ad puszit mikor dolgozni megy, ugyanugy irja, hogy szeretlek...ki tudja...ferfi valogatja....de altalaban minden pasi egyforma :))) Nem kell aggodnod
2008. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahha, na én csaj vagyok, de nekem ebből lett elegem!


ugyanis: megismertem egy pasit, nagyon édi, helyes, jófej minden. Az elején ajjajj de milyen jól estek a szép sms-ek (naponta 2-3) úgy hogy mi sem taliztunk minden nap, de minden nap beszéltünk telón.

De ez olyan végletbe csapott át, hogy egy nap kaptam kb 5-7 sms-t, és már olyan szinten voltam, hogy mikor megszólalt az sms-jelzőm, a hideg kirázott,hogy már megiiiiint, ne márrr!!!


Úgyhogy, javaslom, ne szólj neki, ha 2-3 naponta eszébe jutna, hogy dobjon egy sms-t, annak csak örülj, de ne szólj neki semmit, hogy szivem, néha írhatnál, hogy szeretsz, vagy hiányzom, azzal csak elrémiszted! Komolyan! Fel kell fognunk csajoknak; h a pasik teljesen más elv szerint működnek, és ezt nekünk is el kell fogadnunk!!!


Azt ugye mondanom sem kell, hogy 1,5 hónap után szakítottam a sráccal, mert az agyamra ment!!!


Ezt akarod? nem hiszem! :)

2008. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A másik bajom, hogy ha nem látom, nagyon hamar hozzá tudok szokni a hiányához. Tegnap még itt aggódtam, ma meg megint nem találkoztunk, és nem érzem, hogy hiányozna. Többször mondtam neki, ha így folytatja azt éri el, hogy az érzelmi szintem a jégkockatartó szintjén lesz...

Tudom, ez az én hibám

2008. márc. 11. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!