Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mi az a dolog ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az a dolog ami megfog titeket egy fiúban?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és neki volt egy barátja aki finoman fogalmazva gyökér volt. Majdnem 2 évig voltak együtt de a mai napig mintha vissza akarna menni hozzá. A fiú dobta ki mert nem szerette. Inkább az xbox pc ps3 stb ezek érdekelték nem a lány. Mellesleg volt köztük vagy 300km.. Én közel lakok a lá yhoz komoly terveim vannak az életben állitolag hónapok óta tetszek neki oké kavartunk is de nem kellek neki. Van munkahelyem vesés kocsi nemis vagyok se 160 kilós se egyéb nemzetiségű szépszál szőke fiú vagyok es nem kellek neki ? Wtf ? Vacsorázni akartam vele sétálni kirándulgatni nem bezárni egy szobába meg a haverjaim előtt megalázni. Nem értem. 25 vagyok a lány 22.
2017. júl. 9. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a humorral lehet a legjobban megfogni, meg azzal ha látom, hogy az illető tényleg érdeklődik irántam. De nem minden lány egyforma az meg hogy annak a bizonyos lánynak nem kellesz akit említettél nos, valószínűleg bármennyire is rossz volt neki az exével és bármennyire is lennél te hozzá jobb, ő még valószínűleg nincs túl az exén így hiába is tennél bármit másképp semmi sem lenne elég. Ez sajnos ilyen, amit tehetsz, hogy elengeded és keresel valaki olyat aki veled akar lenni.
2017. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem írásban próbáltál kezdeményezni, ez nálad nem lenne célravezető. Amúgy meg mit hisztizel? Csak mert van munkád és kocsid, meg nem vagy cigány (?), még nem kötelessége összejönnie veled.
2017. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A férfiasság. Igen, ez megvan egy fiúban is, csak sokuk nem tud róla.
2017. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogadd el ,hogy nem kellesz neki!

N25

2017. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amik a leginkább megfognak az az intelligencia és a humor. Meg ha valaki udvarias (de nem az a nyálas kategória).

Egyébként valszeg ő nincs túl az exen.

2017. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azer nem kellesz neki mer semmi se fogta meg benned. Vagy meg az exet szereti es senki se érdekli!

En is nem reg szakitottam de felőlem jöhetne a herceg is fehér lovon .. az sem érdekelne. Mer meg szeretem..

2017. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!