Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi az a dolog ami első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az a dolog ami első látásra megfog titeket egy lányban?

Figyelt kérdés

pl. az utcán jön szembe veled egy lány, mi az amit először megnézel egy lányon? vagy ami rögtön megfog téged?

kort is pls



2017. ápr. 15. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Arcát, (itt mindent, szem, orr, száj, mosoly, összkép, haj)

Testalkat, lábak, stílusa, ezeket nézem meg leginkább, a mellét nem szoktam, a nő attól lesz nő, mert melle van értelemszerűen, plusz betegetesen vonzódom a kistestalkathoz a loli imádatom miatt szerintem..

2017. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt nézem először és leginkább, ami leginkább látható.

Ha valami ronda nagykabátban van, akkor az arcát nézem. Ha a melle van kirakatba téve, akkor azt nézem. Ha miniszoknyában van, akkor a combját nézem.

Utána persze jöhet a többi is.

2017. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az arc a legfontosabb szerintem. Lehet akármilyen teste, ha az arca ronda. Persze ezek csak a külső tulajdonságokról beszélek.
2017. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, *persze csak
2017. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az arca:)

Ha közelebb is tudok férkőzni hozzá, akkor a szeme.

Utána a belső ami az egyik legfontosabb tényező, szóval ezt nem szabad nem leírni.

2017. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Arc, testalkat, haj, öltözködés. Csak a külső alapján nekem ezek a legfontosabbak.
2017. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első? Testalkat. Nem kell anorexiásnak lenni, de 100 kilósnak se. A kettő között jól van az. Nem, a 99 se pálya (kac-kac). Aztán arc. Aztán személyiség. Ha utóbbi nem klappol, úgyis tökmindegy hogy néz ki.
2017. ápr. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Arca egyértelműen, strandon pl. félmeztelenül rohangálnak a hölgyek, van amelyiktől hányingerem van, de szép az arca és máshogy viszonyulok hozzá egyből.

Persze olyan is volt, hogy hátulról, oldalról, majd szemből is láttam egy lányt (de a nap a feje mögött volt) nagyon bejött, normalizálódtam a fényviszonyok, akkor meg már menekültem volna.


Engem nem érdekel a magasság, súly, cici és koffer méret, ha szép arca van már befutó.

2017. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csöcs
2017. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!