Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Velunk nyaral a baratom es ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velunk nyaral a baratom es ma egesz este szinte csak a batyammal volt. Bejottem a szobankba, gondoltam egyutt toltunk egy kis idot de nem veszi a lapot, meg mindig csak vele beszelget?

Figyelt kérdés
Mi a fasz? Szerintetek ez normalis? Mert engem nagyon felbasz. Ugyhogy mondjatok valamit. Kb ugy erzem hogy este vagyunk egyedul egyutt.
2017. júl. 10. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szoltal mar esetleg neki?
2017. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most oszinten szolnom kell? Vajon nem azert hivtam hogy egyutt legyunk? Latja rajtam hogy nem tetszik de nem esik le neki.. Bejott a szobaba, a takaro a fejemre huzva es kimegy? Nem érzi a dolgot? Vagy ennyire felfujnam??
2017. júl. 10. 00:24
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogy nem ártana mondani neki, mert figyelembe véve azt, hogy családi nyaralásra hívtad, gondolhatja, hogy be "kell" illeszkednie.

30/f

2017. júl. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Néma gyereknek anyja se érti a szavát.


Az emberek néha tévesen (nők gyakrabban amúgy mint a férfiak) azt gondolják, hogy a másik embernek akkor is tudni kell az Ő vágyát, ha Ő nem mondja azt meg.

NEM így van.


Ne várd el a másiktól, hogy olyat tudjon, amit Te nem mondasz meg neki.

Ha azt akarod, hogy a másik tudjon valamit, akkor közöld vele az információt.


De még egyszer hangsúlyozom: Ne várd el a másiktól, hogy tudja a TE vágyaidat, ha nem mondod meg neki őket.


NEM utalgatásra gondolok megmondás alatt, hogy magadra húzod a paplant. NEM célozgatásra, hogy "mi lenne ha mondjuk veled foglalkozna?".

MONDD MEG neki, hogy mi az, amit akarsz. A szemébe.


Az emberek nem gondolat olvasók. A férfiak pláne nem.

Az meg, hogy TE egyértelműnek tartod, hogy ő látja és miért nem esik le neki... kit érdekel? Nem esik le neki és kész.


Arra még Te sem gondoltál, hogy akár ő is gondolhatja magában, hogy "direkt észre sem veszem, hogy itt szenved... nem esik le neki, hogy közölni kéne, ha baja van? jaj miért képtelen kommunikálni velem?"


Mondd el neki, ha bajod van és NE utalgass meg célozgass.

2017. júl. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Utalás hogy értse. Fogod a pasid kezét és viszed. A bátyádnak meg szólsz, hogy bocsi, de most nekem van rá szükségem. Ez már úgy nagyjából érthető.

Különben, egy családi nyaraláson, illik a többiekkel is foglalkozni. Ezek szerint, sem a pasiddal, sem a bátyáddal nem kommunikálsz rendesen. Kellett volna vinni egy médiumot is, aki olvas a gondolataidban és közli a társasággal, ép mi az óhajod.

2017. júl. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Reggel meg kezdj el duzzogni, amikor meg kérdezi mi a baj válaszold hogy SEMMI!


Tipikus picsulás. Neked egy gondolatolvasóval kellett volna összejönni.

2017. júl. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet bátyád jobban bejön neki :D és lehet csak azért jött össze veled hogy a közelébe kerüljön
2017. júl. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Tökmindegy, hogy mit vesz észre vagy mit nem vesz észre. Ha valami zavar, de inkább egy fórumon fröcsögsz, minthogy beszélnél vele, akkor ennyi eszed van.

Kommunikáció: elégtelen.

Problémamegoldás: elégtelen.

Párkapcsolatok: elégtelen.

2017. júl. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A stílus maga az ember, vagy mi a f@..sz??
2017. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És akkor "mi a f@.sz" van? Tartottak egy pasis estét, örülj neki, hogy jóban van a testvéreddel!


Amúgy talán ha rákérdeznél, hogy nem akartok-e esetleg ketten csinálni valamit....

2017. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!