Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom este jön ki hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom este jön ki hozzám kidobni. Szerintetek mitcsináljak?! Arra gondoltam, hogy jól kirittyentek, hogy akkor talán észreveszi, mit dob el magától. Más ötlet? Bianka

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

de buta vagy. tudod, hogy ki fog dobni, erre te még kelleted is magad neki? ha ki akar tenni, ki fog tenni. maximum lesz egy búcsúszex, de ne várj tőle semmit.

az meg milyen már, hogy előre bejelenti, hogy "szeva drágám, ma este szakítunk, majd jövök".

2013. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amig a kapcsolatotokrol, jellemetekröl nem tudunk semmit, ne számits használhato ötletre.
2013. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha számítasz neki valamit (ami ha kidob nem biztos), akkor a legrosszabbul az esne neki ha látná h nem hat meg a dolog. Ne sírj, ne vágj savanyú pofát. Mond neki h siessen mert épp buliba készülsz... stb
2013. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért dob ki?
2013. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Azt kell tenned, mint amit én tettem, amikor több év után kirúgott a főnököm. A szemébe nevettem és odavágtam neki, hogy csak egy orrhosszal előzött meg, én akartam felmondani, mert elviselhetetlen. Nevess a barátod szemébe, vond meg a válladat és mond neki: éppen buliba megyek, már várnak a barátaim, nem érdekel a szöveged, ostoba lúzer.
2013. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kérdésből ítélve elég fiatalka vagy,nem kéne még pasiznod!
2013. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ha tudod a célját legyél bomba nő, tartsd meg a hidegvéred és a méltóságod és urald a szakítást.

Majd kedvesen és mosolygósan búcsúzz el tőle és sétálj el. Esetleg egy puszit adhatsz az arcára búcsú gyanánt, de egy percre se enged magadnak hogy megtörj. Egy igazi nőt nem lehet nyilvánosan megtörni és megríkatni. Mosolyogj és nevess és légy minél kedvesebb vele. Urald azt a beszélgetést. Legyen tartásod. Ne lássa a fájdalmad. Légy ízig vérig igazi nő! Csak így lehet jól kijönni ebből, és hidd el neki fog jobban fájni!

Nekem ezt apukám tanácsolta mindig. És nekem eddig kétszer is bevált ;)

2013. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, amit tehetsz: hagyd a pi.csába....

Ezért nem kell kimenni hozzád, mondd meg neki telefonon, hogy felfogtad, hogy vége, és innentől nem akarod látni. Utoljára sem.

Ennyi.


A szakításnak mindig oka van, ha az egyik fejében megfogalmazódott, hogy ennek vége, akkor onnantól nem érdemes együtt lenni tovább.

2013. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám is kijött az exem szakításkor. Merthogy ő csakis személyesen szakít. Az igaz, hogy úgy illik és úgy szép. De fájdalmas is egyben. Semmi különös nem volt leültünk, beszélt én meg csak tátogtam mint egy hal meg sem bírtam szólalni nem tudtam mit mondhatnék a szemembe könny szökött és láttam ő is küzd velük, majd megölelt és elment. Mire magamhoz tértem már nem volt velem.
2013. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kicsi rá az esély de azért remélem az a bia vagy akit ismerekXD
2013. júl. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!