Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éjszaka azt álmodtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszaka azt álmodtam, hogy csókolózok 1 lánnyal akit ismerek és aki nagyon tetszik nekem, mit jelent ez, hogyan jöjjek vele össze? 20/F

Figyelt kérdés
Éjszaka azt álmodtam hogy csókolózok, smárolok 1 nagyon szép csajjal akit ismerek és aki nagyon be jön nekem. 1 évvel kisebb mint én, 1 suliba járunk, mindig bámuljuk egymást, de eddig még nem -beszéltünk 1 szót sem semmiről sem soha. Hogyan jöjjünk össze? Mivel nyári szünet van így egyenlőre csak Facebookon tudok vele kapcsolatba lépni, mit írjak neki Facebookon hogy biztosan össze jöjjünk???

2017. júl. 10. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az álom azt jelenti hogy tényleg tetszik csak ő jár a fejedben. Beszélj vele írj rá kérdezgess pl.: dolgozik-e valahol mit dolgozik mik a céljai mit stb.
2017. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de hogyan írjak rá, mit írjak neki???
2017. júl. 10. 11:02
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Mond el neki mit álmodtál :)aztán figyeld a válaszát.
2017. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Személyesen csak ,utolsó voltam.
2017. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Írj neki, h h telik a szünete, mik a nyári tervei.. aztán majd több levélváltás után megemlíthetnéd, h majd egyszer esetleg elmehetnétek ketten vhova sétálni, ha van kedve pl :D
2017. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De ha másvalakije van esetleg meg kell értenie.Azt mondják az utcán a másik oldalon sétáló is az életed része,de akkor ennyi és nem több.Ha ezt képes elfogadni,sok mást is képes lesz.Akkor tovább kell lépni.Egy a vágy és más ami sikerül. F
2017. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van barátja-legalábbis ezt fogja majd mondani ha egyáltalán eljutsz odáig hogy rákérdezz a tutira.
2017. júl. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Biztos forrásból tudom hogy nincs!
2017. júl. 23. 10:32
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Az álmok nem jelentenek semmit.


Vagyis az agyad ilyenkor rendezi az aznap történteket. Az álmok csak ennek kivetülései, tehát nem valami földöntúli dolkok, hanem csak a saját gondolataid. Pl ezért is jó aludni egy jót egy fontos döntés meghozatala előtt.

2017. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz nyugodtan!!! Ha a lány is bámult téged, valószínűleg szimpatikus vagy neki.

Ahogy előbb is írták kérdezz rá, hogy telik a nyár, mennek-e nyaralni, stb. Ha kommunikatív, hívd meg egy fagyira vagy valamire, a többi majd alakul magától.

Pl en most Olaszországban nyaralok 2 hétig, amikor lemegyek a strandra, simán odajönnek hozzám beszélgetést kezdeményezni, pedig ugye elotte nem ismertük egymást. Itt sokkal bátrabbak, spontánabbak a fiúk-lányok és ahelyett, hogy a gép elott ülnek egész nap, együtt bandáznak (görkoriznak, röplabdáznak, motoroztak, fagyiznak, strandolnak stb).

2017. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!