Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csokolozasra vagyoom de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokolozasra vagyoom de nem tetszik senki és van hogy arra gondolok h csokolozok!?

Figyelt kérdés
Egyébként 13 éves lány vagyok és meg soha nem csokoloztam.
2012. okt. 29. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ne sürgesd a dolgot. még ráérsz. ha görcsösen akarunk egy dolgot az annál jobban "elkerül" minket.
2012. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is 13 voltam mikor eszembejutott ez a gondolat azelött írtóztam tőle hogy fúj mien már pedig meg is volt a fiú akibe őrülten szerelmes voltam aztán rá egy évre jött egy kirándulás és fel se merült benne hogy na majd most megcsókolom mivel tudtam hogy van barátnője és ennek ellenére megtörtént a dolog ,nagy meglepetés ért de akkor volt a 6. év hogy teccett nekem.Bocsánat hogy leírtam ezt a regényt ,tudom nem ezt kérdezted de hiddel majd ha nem számítasz rá és meglesz a megfelelő személy.... :) ,amúgy azóta van barátom és elég rég óta együtt vagyunk imádok vele csókolózni ,

L/15

2012. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kicsit idősebb lennél velem csókolózhatnál. :D
2012. okt. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!