Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy régi tanáromba. Mit tegyek hogy túllépjek rajta?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy ez a férfi még általánosban tanított engem és azt hiszem már akkor beleszerettem. Idegen nyelvet tanított, inspirált es sikerült annyira felkeltenie az érdeklődésem hogy az osztály legjobbja legyek. Nyilván tudom hogy akkor nem vonzódott hozzám hiszen én kislány voltam ő meg egy közel 40 éves férfi, de most 19 éves vagyok és párszor összefutottunk azóta és én egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, de mintha én sem lennék neki közömbös. Erre példa hogy az ötéves osztálytalálkozón szinte csak velem beszélgetett és a volt osztálytársaim nevetve jegyeztek meg, hogy mennyire bámult engem( nem volt népszerű tanár szigorúsága miatt), de nekem ettől a ténytől majdnem kiesett a szívem. Egyszer találkozott a tekintetünk miközben nézett én rámosolyogtam és ő olyan édesen mosolygott vissza, hogy azt hittem menten meghalok.

Szégyellem magam az érzéseimért, de tudom, hogy közre játszik, hogy valamilyen szinten ő is adta alám a lovat.

Mit gondoltok jelenthet az vonzódást ha valaki "titokban" bámul és lelkesen érdeklődik irántam ? Nyilván tudom hogy a volt tanáromat érdekelheti hogy mi van velem, de ez a bámulás, ami máskor is előfordul furcsa nekem .

Tudom , hogy nincs esélyem csak érdekelne, hogy tényleg jelenthet-e ez valamit . Csak szeretném valahogy lezárni és elfelejteni, kérlek segítsetek !



2017. júl. 11. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Más férfiak nem is érdekelnek, szóba se jöhetnek? Mióta ismered őt, más nem volt szimpatikus?
2017. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Istenem...inkább végig sem olvasom.


19/L

2017. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hivd fel ha megvan a száma vagy ha kövileg összefuttok valahol hívd el kávézni és megtudod, hogy mit akarhat
2017. júl. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni a dolgokat nincs veszve semmi. Nekem volt osztálytársam már a végzős évünkben összejött a Magyar tanárnőnkkel , igaz ekkor még titkolniuk kellett nehogy az állásába kerüljön a tanárnak. Azóta is együtt vannak 3 gyerekük van és harmonikus kapcsolatban élnek. Igaz nem volt ekkora a korkülönbség, mint nálatok, mert fiatal tanárnő volt csak pár évvel volt idősebb nálunk. Nálatok már ez nem áll fenn hisz már nem tanít. Amúgy van felesége, gyereke a fickónak?
2017. júl. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ne égesd már magad.


érdeklődött, mert diákja voltál, de ha ffiként érdeklődött volna, akkor is nagy hülyeség lenne ebbe beleugranod.


mert ő a volt tanárod, ezért.

ez jelentsen valamit még ma is, hogy nem a haverod, hanem egy tekintélyszemély volt az életedben, ergo nem kell aláfeküdni.


19 éves létedre kb. egy 16 éves szintjén állsz: szépen néz rád vki és kedves, és egyből belevetítesz mindent.


azért az általános nem volt még olyan rég, 5 éve ballagtál!


gondolom van neki feleséáge, gyerekei.


apád lehetne kora alapján.


szóval itt állj le, és keress a korosztályodból vkit.


ez nagyon gáz.

2017. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Bámul, mert szemei vannak. Ha vak lenne, a sétapálcájval hadonászna feléd.
2017. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

5. Úgy beszélsz hozzá, mintha annyira tehetne arról, hogy kibe szeretett bele... Nem értem, miért kell ezért ledorongolni a kérdezőt.


De kérdező, akár el is mondhatod ezt a tanárodnak, veszteni valód nincs vele, valószínű megbeszélnétek, és a felejtésben is ez segítene.


Az mondjuk nem derült ki, neki van-e családja, gyerekei.

2017. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!