Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hat éve szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat éve szerelmes vagyok egy régi ismerősömbe, ez mikor fog elmúlni? (többi lent)

Figyelt kérdés

6 (!) éve beleszerettem egy barátomba, akinek sajnos nem vagyok az esete. 1 év elteltével bevallottam neki, azóta megromlott a kapcsolatunk. 5 év telt el, és még mindig nagyon szerelmes vagyok belé, bár már csak lekezelőek vagyunk egymás előtt, ha néha összetalálkozunk. Ez idő alatt próbálkoztak nálam elég sokan, de senkire nem vagyok képes úgy nézni, mint rá. A szüzességem is megmaradt. Folyamatos szerelmi bánatom van, még mindig. Mit csináljak, hogy elfelejtsem végre?:( Tudom, hogy ez nagyon durva, de nekem tényleg nem kell senki más.

21/L



2017. jún. 30. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Áhh... Most komlyan egy ilyen kérdésre milyen választ lehet adni a "Felejtsd el!"-en, meg a "Keress mást!"-on kívül. Én inkább azt mondom, hogy térj észhez, amíg azon nem kapod magad, hogy 20 évet öregedtél és a szerelmi életed még mindig arról a kismiskáról szól.
2017. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

*komolyan

A büdös, tetves qrva anyját ennek a rohadt telefonnak!

2017. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi durva. A viszonzatlan, beteljesületlen szerelem akár egész életen át jelen lehet az életedben - pont azért, mert a szíved nem kapta meg, akit "kinézett magának", ezért ezt fájdalommal adja a tudtodra. Szokott írni ide egy férfi válaszoló, akinél nem 6 éve áll ez fenn, hanem 17 - és még ki tudja, meddig fenn is fog állni. Sajnos ez ilyen.


Két dolog lehet - vagy valami olyat tesz, ami által kiábrándulsz, kiszeretsz belőle, vagy felbukkan az életedben valaki más, aki úgy, ahogy van, kitörli belőled az egész lényét. Szívás az élet, és a legrosszabb ilyenkor az évek könyörtelen múlását megnézni, hogy hiába múlnak az esztendők, az érzés és az imádott ember emléke csak nem akar halványulni. Mert a fejedben ott van és nem tágít onnan.

2017. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Azt kéne megértened, hogy nem bele vagy szerelmes, hanem abba a nem létező emberbe, akit elképzelsz.

Ez egyféle rögeszme lett nálad, és nincs köze egy valódi szerelemhez vagy emberi kapcsolathoz.

2017. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tudatosítani kellene, hogy ő nem akar téged...

Most komolyan,ésszel: hogyan szerethetsz valakit, aki téged nem szeret és nem akar?


Sajnos én is voltam így egy ideig, de jobbára ilyenkor nálam azért húzódik el max, mert nem tudom biztosra, hogy a másik engem nem akar.

De onnantól, hogy a remény is szertefoszlik, és biztosan tudod, hogy a másiknak nem kellesz, elutasít.. Onnantól saját magadnak kell ezt tudatosítani, hogy értelmetlen az egész így. Nekem olyan kell, aki irántam is hasonlóan érez és vágyik rám, nem olyan, aki elutasít, sőt, lekezelő (?!) velem..

Ennél a pontnál meg kell fogni a plátói dolgot, mert értelmetlen.


Nekem a legrosszabb mindig a talán, amikor látom, hogy a másiknak is tetszek, vagy legalábbis valószínűsítem, de nem vallok színt, mert pl a körülmények miatt amúgy is tök mindegy lenne.. Ez sokkal rosszabb, a biztos nem mindig sokkal jobb és előbbre visz.


Szóval azt jól tetted, hogy annak idején bevallottad neki,( ezt én is megfogadom magamnak, hogy egyértelműen a másik tudtára adom ha lesz hasonló szitu a jövőben).

De te itt mindent megtettél már.. a konkrét elutasítás után pedig csak egy lépést tudsz tenni, mégpedig hogy nem táplálod az érzelmeidet és nem fantázizálgatsz/ábrándozol többet róla, mivel láthatóan sosem fog a valóságban bekövetkezni, hogy együtt lesztek.

N

2017. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4- es jól mondja.
2017. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nalam kb. 10 evig tartott, es en sem tudtam, hogy hogyan jojjek ki ebbol. O is tudta, hogy mi a helyzet, de nem voltam az esete. Munkatarsak is vagyunk. Szerencsere az elmult idoben tobbszor egyutt utaztunk, es akkor leesett, hogy ket kulon vilag vagyunk, es lattam, hogy mennyit nyafog teljesen felesleges dolgok miatt. Emellett tobbszor vitatkoztunk, es teljesen megdobbenve hallgattam, hogy lenez engem, es ellenem forditott olyan dolgokat, amiket meseltem neki. Ezek kovetkezteben teljesen kiabrandaltum belole. Nagyon sokaig szenvedtem, hogy nem vagyok az esete, de most orulok, hogy nem vagyok az. :) Szerintem is jol mondja a 4-es valaszolo, az esetem is mutatja ezt. Ha jobban megismerunk valakit, vagy szokatlan kornyzeteben toltunk el egyutt idot, akkor latjuk: nem is ezt az embert szeretjuk.
2017. júl. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es, köszönöm neked a válaszod!

(Én is hasonló helyzetben vagyok, és a leírt eset picit visszarántott a valóságba.)

2017. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as, nagyon szívesen :)

A saját példámból csak annyit tudnék tanácsolni, hogy aki ilyen helyzetben van, próbálja meg saját maga megtapasztalni, hogy milyen ember is valójában a kiszemelt. Menjenek el együtt ebédelni, hívja meg egy fagyira, stb. Ebből sok minden kiderül:

- A meghívásra hogyan reagál? Szívesen megy vagy állandóan lemondja? Lehet vele időpontot egyeztetni?

- A közös alkalmakkor hogyan viselkedik? Pl. én nem igazán tolerálom, amikor valaki a társaságomban a telefonjába mélyed. Anno a "kiszemeltemnek" is megmondtam: nem szeretem, hogy a társaságomban állandóan van valami fontosabb, és emiatt nem akarok vele ebédelni. Ezen ő volt vérig sértődve. Ez is sokatmondó :)

- Ha felhívod, akkor gyorsan megszakítja a beszélgetést, vagy szívesen trécsel veled?

- Hogyan viselkedik más emberekkel? Nem játssza meg magát?

Ezeket mindig annak kell megatapasztalnia, aki viszonzatlanul szerelmes. A külső környezet hiába mondja.

Kérdező, remélem, hogy ezek a felvetések segítenek neked is tisztázni magadban a helyzetet.

7-es voltam

2017. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!