Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miről lehet észrevenni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet észrevenni hogy egy nő csókolózna?

Figyelt kérdés

2017. júl. 12. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Onnan, hogy bekapta a kukid.
2017. júl. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre hogy sokszor nézem a srác száját ha meg akarom csókolni.
2017. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Semmiről. Persze vannak erre sablonszövegek, hogy a "a férfi száját nézi", vagy "nyalogatja a száját" de a valóságban semmi jele nincs, csak az hogy ha megpróbálod nem hajol el. De ha későn, vagy korán próbálod akkor szinte biztos hogy buktad. Pontosan a nő fejében létező menetrendet kell eltalálnod, ha eltalálod "tudja mi kell a nőnek", ha nem akkor "nincs meg a kémia"/ hasonló.
2017. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mélyen a szemébe szoktam nézni ő is az enyémbe, majd a szájára és ő is nem kell sokáig játszadozni és mehet is a nyelvcsata. Hidd el észre fogod venni.
2017. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2017. júl. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van egy bombabiztos módyzerem erre. Ha megcsókolom és nem vág pofán vagy küld el az anyámba, akkor csókolózna. Tudom, hogy ez utólagos infónyerés, de sajna csak ez van. Egyik se nézte a számat vagy harapdálta az ajkát, nyalogatta a száját amelyikkel dogom volt.

30/f

2017. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Módszer*

30/f

2017. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szemeivel a csók szót morzézza.
2017. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha randin kicsit távolabb vagytok az emberektől és ott van a pillanat,akkor nyugodtan megcsókolhatod. A pillanat alatt azt értem, amikor nem esztek/isztok hanem egymásra néztek, esetleg a jövőtökkel kapcsolatban beszéltek valamiről előtte és utána egymásra néztek. Észre lehet venni.

De ha nem akarsz ajtóstól rontani a házba,akkor csak fogd meg először a kezét, vagy öleld meg.Ha viszonozza akkor óvatosan a csók.

Észre lehet venni,ha nem partner benne a nő.Ha távolságtartóbb, úgy érzed nem érdekled annyira stb.

2017. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!