Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen változásból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen változásból lehet észrevenni, ha az eddig fiú-lány barátságba már szerelem is vegyül?

Figyelt kérdés
Főleg a fiú viselkedése érdekelne.

2017. márc. 3. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

12 éve a legjobb barátom egy fiú, szóval volt részem az ilyen kérdésekben.

Mi sosem akartunk többet, de lehet tudok segíteni.

Ha eddig mindig megtudtátok beszélni a barát, barátnő témát, nem érez többet, viszont ha nem tud erről nyiltan beszélni, akkor valószínű többet akar. Pl, ha elmesélnéd a hódításodat, és negatív reakciót kapnál, az jelentheti.

Ha folyton meglep kis apróságokkal, és ezt eddig nem tette, akkor is bejössz neki valószínűleg.

De szerintem a legegyszerűbb, ha tisztázzátok a dolgot, mert az a biztos.

Mi évente 1x mindig jelentjük a másiknak, hogy mi van, hogy ne legyen semmi kínos. Mert azért van, ami tudna az lenni, ha nem volnánk biztosak.

18/l

2017. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Az az igazság, hogy párkapcsolati témákról nem szoktunk beszélgetni, de most elhatároztam, hogy előhozakodok vele, hogy tisztázzuk ezt, mert vannak félreérthető dolgok...Egyszer jött elő, megkérdeztem van-e barátnője, de amúgy is ilyen vicces beszélgetés volt, szóval nem komolyan kérdeztem.

Az utóbbi időben viszont sok időt töltünk együtt, sokszor odajön hozzám, ha valamit mondok neki ami rosszul érint, mindig mond valamit, hogy nem is olyan rossz, aranyosan csipkelődik hogy megnevettessen, mosolyog, a levelei is tele vannak mosolygós fejecskékkel...

:)

2017. márc. 3. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha veled figyelmesebb,mint a többi nővel,ha sűrűn talál okot a beszélgetésre személyesen,telefonon,akárhol.Ha gondok rád amolyan apró gesztusokkal.Egy kávé,csoki,vagy segítségnyújtás,vagy egy apróság,amire épp szükséged lenne,van.Tudsz vele lelkizni is,nem csak baromkodni,no meg úgy flörtölni,hogy nem a haja áll tőle égnek...Ha beindítja a hangod,a ruhád,a mosolyod.Én így sejtem.
2017. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!