Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig viszonzatlan szerelem áldozatává válok?

Figyelt kérdés

Fiatal, (22 év) csinos és okos nőnek tartom magam.

Folyton olyan illetőkkel hoz össze a sors, akik nem keresnek kapcsolatot, ilyen-olyan okból kifolyólag; velük már az elején lezárom a csevejt, ugyanakkor elém kerülnek olyan pasik is, akik (sajnos) rafináltabbak,trükkösen csomagolják szándékukat.

Majd sikerül elérniük, hogy beléjük essek (5 hónap) utána hirtelen köddé válnak és kislányokkal/exekkel mutatkoznak az eltűnést követő 1 héten belül.

Ahhoz már nincs bátorságuk, hogy elém álljanak és nyíltan közöljék mi történt, így csupán elpazarolt időnek könyvelem el, mert hogy értelmes konklúziót nem vonok le ezekből az is biztos.

Fontosnak tartom kiemelni, hogy ritkán és nehezen engedek magamhoz közel valakit és a legutóbbi incidens annyira megsebzett, hogy kezdem feladni...

Esetleg van aki hasonló cipőben jár(t) és szívesen megosztaná velem a tapasztalatait, tanácsait?

Áldozat csak abból lehet, aki hagyja magát..., de hogy ejtenek rabul..? hogyan tudnék ellenállni?



2017. júl. 16. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem is mindig visszautasítanak és kezdem már unni. Bár én férfi vagyok. Nem arról van szó, hogy feladom a reményt csak kicsikét tényleg zavar.
2017. júl. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!