Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem ellen mi a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam sokszor egy lánynál, sosem pattintott le egyértelműen de a randi sem jött össze.


Mi segít legjobban a túllépésben? Eddig a bátyáimat kérdeztem csak meg. Az egyik bátyám azt tanácsolta, nyomuljak tovább, írogassak neki, próbáljam felhívni, hogy kicsikarjak egy egyértelmű választ. A másik bátyám szerint rúgjak be párszor, írjak neki dühös leveleket amiket nem küldök el, aztán dugjak másokkal. Nekem ezek nem mennek amiket ők mondtak, nem akarok hülyét csinálni magamból de másokkal ismerkedni sem, mostanában legalábbis biztos nem.


2017. febr. 17. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a másik bátyád válasza tetszik jobban, a berúgást kihagyhatod.
2017. febr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Egy új szerelem felbukkanása biztos nagyon hatékony lenne. Amúgy ha sosem pattintott le egyértelműen, akkor én még azért nem adnám fel teljesen a reményt. Lehet, hogy becsukta az ajtót, de biztos van olyan nyitott ablak, amin bemászhatnál:)
2017. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Akkor egyszerűen foglald el magad és ne hagyd, hogy túl sokat rajta pörögjön az agyad. Próbáld megtalálni másban a szépséget és ne pazarolj energiát a szenvedésre, drámára.


Plusz szinte biztos, hogy idealizálod a lányt és valójában nem is ismered igazán.

2017. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha találsz mást. Hamar elfelejtődik a "szerelmed".
2017. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Viszonzatlan ellen legjobb a viszonzott szerelem.

Ha nincs viszonzatlan, nem gond, akkor is jó a viszonzott.

2017. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!