Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megkérdeztem hány pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdeztem hány pasival volt előttem, nem volt jó hallani a válaszát. Rátok milyen hatással volt az hogy párotok beavatott a múltjába?

Figyelt kérdés
Egy vacsora után itthon hozzábújtam a páromhoz, mire ő mondta hogy ugye tudom hogy nem mindig lesz minden ilyen felhőtlen. Én erre megkérdeztem hogy mégis hány pasin van túl hogy ezt ennyire magabiztosan tudja? Elmondta, és nem örültem annak a bizonyos számnak. Rólam tudni kell hogy huszon éveim első felében depressziós, befordult ember voltam, nem jártam emberek közé, sem alkalmi, sem tartós kapcsolataim nem voltak, 4 fal között töltöttem el éveket, rettegtem az ismerkedéstől. És ezzel szembesültem amikor a párom közölte hogy mennyi volt az annyi. Rájöttem arra hogy mennyi értékes évet elpazaroltam, de ugyanakkor arra is rájöttem hogy ha máshogy éltem volna, ilyen csodálatos nőt mint ő, sosem ismerek meg.El kellett neki magyaráznom hogy nem arról van szó hogy be akarom pótolni ezeket a dolgokat, nem érzem azt hogy huszonhat évesen kéne össze vissza kavarnom mindenkivel, nyugalmat szeretnék, és egy harmonikus kapcsolatot, ami vele meg van, és meg is lesz sokáig. Kicsit összemostam a mostani énjét a múltbéli énjével. Amit mesélt a múltjáról az egy olyan tükröt tartott felém, amibe rossz volt belenéznem hogy én mennyire zárkózott voltam éveken keresztül, és mennyi feldolgozatlan probléma van bennem a mai napig(szülő elvesztése, depresszió, pánikbetegség). Hiba volt rákérdezni a párom múltjára, de úgy gondolom hogy az is a személyiségünk része. És ha valamire jó ez az egész, akkor arra biztosan, hogy elhatározzam magam hosszú évek után hogy elmenjek pszichológushoz, és az elmúlt éveim nyomorát feldolgozzam. Túl is vagyok 2 alkalmon, és végig fogom csinálni a terápiát, már csak magam miatt is. A párom nagyon büszke rám emiatt, és én is szeretnék odáig eljutni hogy ha bárki előéletéről hallok bármit is, akkor ne elszomorodjak, hanem tudjak annak örülni, főleg ha a páromról van szó. Bennetek milyen érzéseket, gondolatokat váltott ki az hogy a párotok beszélt a múltjáról? Kíváncsi lennék, szeretnék okulni, tanulni mások hasonló jellegű történeteiből.
2017. júl. 18. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Drágám, nálam tuti szívinfarktust kaptál volna! :) 35 N
2017. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem ok nelkul van valakinek sok sikertelen kapcsolata. En meg nem lattam olyan not akin atment a fel varos es a fejeben nincsenek gondok. Egy darabig meg tudjak jatszani magukat de elobb-utobb kiderul minden. A helyedben en nem terveznek hosszu tavra.
2017. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
A múltbeli énje is a párod része. Persze emiatt nem kell otthagyni, de oka van annak, hogy ennyien átmentek rajta
2017. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem, hogy ennek olyan nagy valamit kene tulajdonitani. Engem nem zavart az exem szamtalan elozo partnere sem, de a jelenlegi parom nullaja se. Hiszen nem hiaba mult a mult. En 3 ferfival fekudtem le eddig eletem soran, de mivel eleg fiatal vagyok meg, illetve nincs a kobe vesve, hogy orokre egyutt leszek a parommal, ezert ez meg novekedhet siman, nem tartom soknak egyebkent.
2017. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindkét barátnőm szűz volt... :)
2017. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szűz volt a barátom és igazából kicsit örülök neki, bár tudom, hogy nem a legszerencsésebb hosszútávú kapcsolatban, ha az egyik fél tapasztalatlan.
2017. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én már kíváncsi lennék mennyi az annyi.
2017. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen hatassal nem volt ram. Megmondta, megtudtam es ennyi.
2017. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem szűz szingli férfiként nem érdekel hány partnere volt előttem, bár ha a közelmúltban sok volt az egyéjszakás óvszer nélkül (10-15) akkor menjen el szűrésre, ennyi.

Bár ettől függetlenül megértem a te nézőpontodat is.

26/F

2017. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy párkapcsolatai voltak vagy egyéjszakásai. No és mennyi az annyi? És hány évesen? Kíváncsi lennék.
2017. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!