Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok egy srácba ezért összejöttem egy fiúval akit 2 hónapja ismerek, de semmit nem érzek iránta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Facebookon még kiraktam hogy kapcsolatban, mindenki oda írta hogy sokáig, még tartson örökké, én még írtam hogy úgy lesz

2017. júl. 19. 21:31
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nemtudom mit tegyél, fiú vagyok, csak azt tudom mit NE... EZT xd

Miért használtad a "reménytelen" szót?

2017. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Emeliine válasza:
100%

Figyelj, ha így nem vagy boldog akkor nem éri meg.

Tudod,hogy ez nem mehet így örökké


Hidd el, meg fogod találni azt akit igazán szeretsz, emiatt ne szenvedj :)

2017. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Emeliine válasza:
100%
És miért reménytelen? Barátnője van esetleg? 😅
2017. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdésem van... Miért jössz össze valakivel aki iránt nem érzel semmit?
2017. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, ne hülyítsd szegénykét, szerintem előszöris kár -és fölösleges volt belemenned abba a kapcsolatba. Most már még emiatt is emésztheted magad pluszban, hogy becsapod a másikat, azt akivel most összejöttél. Mert ő meg valszeg abban a hitben van, hogy te is szereted őt; de ha te meg egyáltalán semmilyen szinten nem érzel semmit őiránta, hát akkor jaj már, és még nem elég, hogy neked rossz, most már vele is kitolsz, azzal, hogy átvered, hogy azt hiszi, kölcsönösek az érzései, hogy te is szereted. De amúgy valszeg szerintem egy idő után rá fog jönni, és szertefoszlik őnála is a lila köd; de most komolyan képes lennél évekig valakivel együttmaradni, akihez nem is vonzódsz, évekig hazugságban élni, becsapni magatokat, mindkettőtöket a pároddal, hogy "ez így jó"? Mert ez így még mindig marhára nem jó szerintem; te is szenvedsz , duplán rosszul érzed magad, közben pedig elveszed valaki mástól az esélyt, hogy boldog legyen valaki mással, aki kölcsönösen szereti. Ez számomra szomorú, és lesújtó dolog. Epekedni lehet valaki után,de az már teljesen rossz, hogyha belemész egy terészedről érzelem nélküli kapcsolatba. Ez kemény.
2017. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vagy nem mer kezdeményezni vagy nem tetszem neki
2017. júl. 19. 21:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok
2017. júl. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tényleg mással vagy akit nem is szeretsz
2017. júl. 19. 21:55
 9/12 anonim ***** válasza:
És ahelyett h kezdeményeztél volna nála, hülyítesz valaki mást és játszol az érzéseivel! Megéred a pénzed basszus! Tudod ki a fenének kellenél...
2017. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Talán próbáld meg, hogy fölösleges álmodozás helyett azt élvezed, ami/aki VAN.


"Ábrándozás az élet megrontója, Mely, kancsalúl, festett egekbe néz." (Vörösmarty Mihály: A merengőhöz (Laurának))

2017. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!