Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok egy férfiba, hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy amióta ismerem őt (majdnem 4 éve), szerelmes vagyok belé. A férfi egy közelebbi ismerősöm, viszont sokkal idősebb nálam(ez még a kisebbik gond), ezenkívül házas(gyerek ugyan nincs). Ez utóbbi miatt nem is gondoltam soha, hogy kezdeményezzek nála, sőt, higgyétek el, beleszeretni sem akartam(bár egy ideig nem tudtam, hogy házas, max. gondolhattam hogy 40 felett jó eséllyel nem egyedül él), csak sajnos minél több idő telt el, ő annál fontosabb lett nekem. Ő a legkülönlegesebb ember, akivel valaha találkoztam, mind emberként mind férfiként. Messze senkihez se vonzódtam még így, ezen kívül néhány belső tulajdonságában is hasonlít hozzám, hasonló gondolkodásmódú mint én(ez az egyik ami megfogott benne). Emellett nagyon finom illata van, ápolt, és még sorolhatnám.(És egyáltalán nem gazdag, mielőtt még felmerülne.)

A lényeghez visszatérve úgy hozta a sors, hogy ugyan egy városban maradunk, de ha csak "véletlenül" nem sétálok el a munkahelyére minden nap 3-szor valószínűleg csak nagyon keveset fogunk találkozni. Ezért gondolkodtam el azon, hogy valahogy el kell felejtenem, mivel tudom, hogyha sokáig nem láthatom, nem beszélhetek vele, abba belepusztulok. Tudom, a legkézenfekvőbb az lenne, hogy keressek valakit, aki független és aki tényleg a párom lehet viszont hogyan, ha miközben egy másikkal lennék, végig rá gondolnék?



2016. jún. 7. 22:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
2%
felkötöd magad.
2016. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

Megnyugodtam,hogy nem csak én vagyok ilyen nyomorult helyzetben,csak a túloldalon...

Ha gondolod,írhatsz privátban

2016. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Nincs olyan hogy reménytelen. Ilyen esetekben biztos nincs! Először higyj nekem, aztán higyj magadban!
2016. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%

-vásárolj

-lakkozd ki a körmöd

-járj el sportolni

-olvass

-filmezz

-ismerkedj

-próbálj ki új hobbikat

-itt a jó idő, menjél strandolni

-nézz filmeket

-rendezd át a lakásod/szobád

.

.

.

2016. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi, hogy ezt írom, de most kicsit megkönnyebbültem.. Már hogy nem csak én vagyok ilyen elcs*eszett helyzetben. Mintha magamat olvastam volna, csak én kb 1,5éve ismerem ezt a férfit. Meg még pár részlet eltér, de ismerős az érzés.. És szörnyű. Pont most 1-2 hete úgy hozta a sors, hogy nem igazán fogom ezentúl látni, mert változtattak a beosztásán, szóval egy részről ez nagyon fáj, másrészről meg most legalább megvan az esélyem elfelejteni Őt, hiszen eddig heti, volt hogy napi szinten találkoztunk és úgy elég missin impossible volt. Bár még most is az.. Vicces visszagondolni, hogy abban bíztam eddig hátha valamilyen formában el tudom kerülni a vele való találkozást, aztán most, hogy tényleg "sikerült" már nem gondolom komolyan. :/
2016. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Egyébként azt megkérdezhetem hány éves vagy? Vagy csak, hogy mennyi a korkülönbség?
2016. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
13%

SZERINTEM ÁLLJ ELÉ, ÉS BESZÉLJ AZ ÉRZÉSEIDRŐL.

HA LEPATTINT, MÉG MINDIG VAN IDŐD ELFELEJTENI.

DE HA NEM...? :))

2016. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
29 év van közöttünk
2016. jún. 7. 22:49
 9/27 anonim ***** válasza:
57%
29????????? Te beteg vagy.... vagy nagypapi fetished van?
2016. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szia! Nem reménytelen a helyzet. Nekem sikerült. Nálunk mindketten foglaltak vagyunk, beszélgetésen kívül sosem történt semmi, nálam ez erkölcsi okok miatt kizárva, mégcsak szexuális flört sem volt, de mindketten, mint az ágyú, olyan szerelmesek lettünk azok miatt, amit te is írsz.

Nem láttam 9 hónapja, (Előtte pár hetente találkoztunk úgy 4 hónapon át.) Nem hívtam fel 9 hónapja telefonon, néha írásban kommunikáltunk, de nagyon ritkán, tehát nem heti szinten. És fokozatosan alább hagyott a dolog, pedig az elején fizikailag rosszul voltam, annyira szerelmes voltam belé. Aztán végül az segített még sokat, hogy új embereket ismeretem meg, barátokat, de többet, és úgy hatottak a lelkemre, hogy valahogy felgyorsult ez a szerelem-hormon kiürülős folyamat, és már nem is érzem, hogy szerelmes volnék belé.

Szóval, ha nincs kontakt, akkor azért közel egy év alatt el lehet felejteni, ha szerzel más, új lelki élményeket, pl. új emberek, de szerintem más jellegű, a lelkedre ható élmények is segíthetnek, csak nekem pici gyerekeim vannak, ezért nem nagyon tudok eljárni ilyen élményeket szerezni. Hajrá, és hidd el, én sem gondoltam volna, hogy sikerül, mert álompasi az illető, és sajnos sokkal több a közös benne és bennem, (ilyen ismertségi szintről látva), mint a férjemben és bennem.

2016. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!