Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok mondani valami gyógymód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani valami gyógymódot, a szerelmi bánatra?

Figyelt kérdés
Próbálom lefoglalni magamat hogy ne ő rá gondoljak. Van többször sikerül elfelejtenem őt. De valamit látok, amit ő rá emlékeztet, akkor vissza jönnek az érzéseim. Így meg újra szenvedek mint egy állat. Tudtok mondani valami bevált gyógymódot, amivel végre elfelejtsem őt?

2017. júl. 21. 06:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

1. írd ki magadból a bánatodat és sírj közben

2. tanulj a múltban elkövetett hibákból, hogy ne kövesd el újra

3. zárd le a múltat

4. foglalkozz önismerettel

5. sportolj, mozogj

6. takarítsd ki a lakást

7. menj le a strandra a haverjaiddal

8. tanulj nyelveket

9. olvass könyveket

10. filmezz

11. hagyj időt magadnak a gyászra és csak utána kezdj új kapcsolatot

12. menj ki a természetbe és túrázz

13. ha lány vagy, akkor vegyél egy-két új ruhát, esetleg menj fodrászhoz is, új külső, felfrissülés

2017. júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mindenkinél más.

engem az egyből az ismerkedésbe való belevágás segített mindaddig míg ott is nem csak elutasításokba futottam..amíg van pozitiv visszajelzés addig jó :D

edzés, új hobby, futás segíthet.

a legrosszabb amit tehetsz:

otthon ülsz, sorozatokat nézel, és nem mozdulsz ki. ezt is csináltam! ettől semmi sem változik..összeroskadtam férfi létemre a fürdőben mint egy darab sz*/r és sírtam hogy lehettem ekkora balfék, hogy elengedtem ezt a nőt az életemből...nem egyszer történt ez meg.

szóval a lehető legjobb az, ha minél kevesebbet vagy egyedül lekötöd az idődet, haverok, szülők, rokonok..bárki.

26/F

2017. júl. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Sok munka sok szex
2017. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

szerintem ne erőltess semmit, semmiféle pontokba felsorolt dolgot, mert saját tapasztalat, hogy tökre felesleges, egyszerűen nem használ.


amíg ez a fájdalom önmagától le nem cseng, ki nem fájja magát, addig úgysem megy semmi.


el kell fogadni, h. fáj, bár a társadalom azt diktálja, hogy légy aktív, erős, optimista, de ez fszság.


ma már nincs idő és mód meggyászolni a különböző tárgyveszteségeket, halálesetet, vagy szakítást, szerelmi bánatot.


a szerelmi bánat tkp.-en szimbolikus halál, elvesztesz örökre valakit, akit szerettél, mindennél jobban.


ilyenkor lakást takarítani, nyelvet magolni vagy aktívan sportolni csak ideig-óráig megy, nekem még addig sem.


és rájöttem, hogy nem, nem kell erős amazonnak mutatni magam, nem kell semmilyen aktivitásba belemenekülni, mert csak a kevéske energiámat viszi és totál pótcselekvés, és nem, nem kell megjátszanom vagy mantraként ismételgetnem, hogy minden oké vagy az lesz, mert rohadtul nem úgy áll a helyzet.


és jogom van búvalbszottnak lenni, bőgni, feküdni, passzívnak lenni és szomorúnak, mert ez most erről szól... hagyni kell, hogy ez természetes úton lecsengjen.


és szarni mindenkire, aki mást mond.


az én életem, az én fájdalmam, és csak én tudom, mekkora teher, pontokba szedett pszichohablatyok szart sem érnek.

2017. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy új szerelem, és az idő gyógyítja.


Addig meg figyelemelterelést lehet használni.

2017. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Faszpirin.
2017. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, meg kell élni a gyászt előbb( fél év minimum)...aztán tudsz/ szabad " nyitni" a világ felé, levonni a következtetéseket és LEZÁRNI a múltat. Ez azért fontos, mert különben sosem leszel a jelenben...
2017. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy, mint a négyes. Sok év depresszió után egy pszichológus kellett hozzá, hogy felfogjam, hogy isten adta emberi jogod van hozzá, hogy sz.rul érezd magad.


Nemrég szakítottam exemmel, és egy hónap után gyakorlatilag sokkal jobban vagyok. Semmit nem csináltam, csak hazamentem nap végén és elfogadtam, hogy mérhetetlenül fáj, csalódott és dühös vagyok és bőgök, mert semmi más nem tudja megszüntetni ezt az érzést, csak elnyújtani a szenvedést. Mint egy foghúzás. Ideig óráig halaszthatod, míg nem már mérhetetlen módon begyullad, de ha fejest ugrasz az egészbe, gyorsan túl vagy rajta, meglepődsz rajta, milyen gyorsan meggyógyulsz.


Engedd magad gyászolni, éld át a fájdalmat, mert mindegy hogy tereled el a figyelmet, amíg nem szembesülsz vele ott marad.


És mondom, én ugyan kínlódtam egy hónapig, de most már alig jut eszembe az exem, szórakoztatónak találom a hétköznapokat és kezdem magam teljesen jól érezni, vágyni új programokra. És most nem menekülök, hanem tényleg ezt akarom, szerintem ez fontos különbség.


Kitartást!

2017. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 4-es és 8-as válaszolóhoz. Nekem mindig azt mondták, hogy szedjem össze magam, rossz rám nézni stb. Pedig ez egy olyan folyamat, ami természetes. Azt kell csinálni, ami jólesik mert a tested is tudja mi kell neked ilyenkor. Elnyomhatod, erőltetheted a dolgokat, de nem lesz jobb. Nálam még az is segített, hogy elkezdtem elemezni mi történt, mi volt jó és rossz, ki hol hibázott. Mire a végére értem, rájöttem, hogy ha most nem is de hosszútávon minden a hasznomra válik. Egyszer kell ezt kitapasztalni nálad mi válik be, de napról napra egyre jobb lesz.
2017. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végre nem csak én gondolom úgy, hogy nem kell erősnek maradni ilyen helyzetben. Igen is meg kell élni a fájdalmat, úgy is csak az idő segít. Persze ez nem azt jelenti, hogy egész nap a szobádban búslakodj, szerelmi drámákat nézve, próbáld magad lefoglalni, de ha sírhatnékod támad, akkor sírj. Velem tavaly augusztusban szakított az exem, szerencsére azóta boldog párkapcsolatban élek. Én szakítás utáni napokban, nem hallgattam rádiót pl, még autóvezetés közben sem, mert minden számról az ex jutott az eszembe. Próbáltam kerülni mindent ami rá emlékeztet. Sosem felejtem el azt a pokoli időszakot, mikor a bevásárlóközpontban sétálva is csak ő rá emlékeztetett minden, mert azelőtt egy héttel még ott vásárolgattunk. Bőghetnékem volt az első napokban elég sűrűn és bőgtem is, nem érdekelt esetleg ki lát. Különösebben nem foglaltam le magam semmivel, éltem a szokásos rutin életemet, ami tényleg segített rendbe tenni a dolgokat az az idő volt. Szerencsére viszonylag hamar túltettem magam rajta.
2017. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!