Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak fellángolás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak fellángolás, vagy lehetséges hogy felnőtt nő létemre ilyen hamar szerelembe estem?

Figyelt kérdés

Egy kerti buli alkalmával találkoztunk. Akkor még annyira nem volt szimpatikus, de már az első randi után alig vártam hogy legközelebb láthassam.

22 éves vagyok, és soha nem voltam az a nagy szerelmes típus, bár volt több hosszabb kapcsolatom is, de elég sok időbe telt amíg megnyíltam valaki előtt.

Eddig 5 alkalommal találkoztunk, és mindegyik után már alig várom a következőt, és azt se bánnám ha minden szabadidőnket együtt töltenénk. Imádom amikor hozzám ér, a hangját, a bőrét, az életfelfogását, stb...

Ti tapasztaltatok már hasonlót pár randi után? Vagy ez csak olyan lesz mint egy tinikor fellángolás, hogy gyorsan el is fog múlni?


2017. júl. 23. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Pár randi után? 2 mondat után.


Vonzalomnak hívják. Szerelemhez több dolog kell.

2017. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt vallja magáról, hogy "nem szerelmes típus", az még nem találkozott azzal az emberrel, aki úgy isten igazából felforgatta volna az életét. Nálad ez az illető most jött el. Minden szerelem más, mindegyik más énünket hozza elő és esetenként bizony ezek az új ének még számunkra is ismeretlenek. Most te is meg vagy lepődve, hogy "baxxus, én ilyen is tudok lenni?". Igen, mert ez a fickó kihozta belőled azt, amiről eddig még te magad sem tudtál. Szerintem nemcsak hogy mostanában nem fog elmúlni, hanem talán elsöprőbb lesz, mint az eddigiek. Élvezd ki minden percét.
2017. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez még csak fellángolás-vonzalom.


teljesen arra irányul, hogy tökéletesnek-hiba nélkülinek és párosodásra alkalmasnak lásd őt. később ez elhúzódik, elmélyül szerelemmé, ami ugyanezeket nyújtja amellett, hogy a kötődés erősítése a lényege.

2017. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez most még csak kémia,később heves érzelem formálódik belőle.Ne agyalj rajta,kicsit sodródj az árral! ;-)
2017. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"felnott no" haha rohog a vakbelem

ribik konnyen esnek szerelembe

2017. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!