Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tetszik egy férfi? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Azt ,hiszem kicsit szerelmes is vagyok belé,szerintem én is tetszem neki,de én félek a szerelemtöl,és attól,hogy esetleg meggondolja magát vagy visszariad. Mit tegyek?
2017. júl. 24. 20:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ő 43 éves én.26
2017. júl. 24. 20:43
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha félsz a szerelemtől, akkor ne foglalkozz férfiakkal! Vegyél egy cuki kutyust!
2017. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A helyemben te is félnél,ha azt.élted volna át amit én.
2017. júl. 24. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Véletlenül sem! Inkább írj nekem.
2017. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatnád el? Lehet életet legjobb döntését hozod.
2017. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az ilyen típusú kérdésest nem igazan értem. Ha tetszik akkor nagyon egyszerű, meg kell mondani neki. Veszteni nem veszthetsz ha elmondod amit érzel vagy amit gondolsz
2017. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kommunikálj vele. Sok minden kiderülhet.
2017. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj azzal nyitni,hogy kiadod neki az érzéseidet!Először is szerintem dobd fel a témát,mi lenne,ha egyszer elkísérne moziba vagy bulizni,valamilyen rendezvényre.Aztán meglátod,mi a reakció.
2017. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!